Jennifer Love Hewitt

7,8
7 170 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Love Hewitt

Nie wiem jak wy, ale wg. mnie to jedna z najpiękniejszych współczesnych aktorek. A co wy o niej uważacie?

garfield_7

jennifer ?? biorę w ciemno......zjawiskowa..

Reznik

tak szczerze? Ja również.

garfield_7

to co ? na 2 baty :)) ?

Reznik

Z miłą chęcią.

garfield_7

ok to dzwonie do niej i ....może się zgodzi :))

garfield_7

Jest cudowna, sexowna i ma idealne ciało, do tego sie nie st arzeje, zreszta 34 lata to dalej mloda dziącha :)

black_bastard

No racja. Czytasz mi w myślach, czy co?

garfield_7

troche czytam ;]

black_bastard

To miło.

garfield_7

jest ładna , ale moim zdaniem Mila Kunis o wiele atrakcyjniejsza.

JbonesLDZ

Twoje prawo.

garfield_7

Jest to moja ulubiona aktorka podziwiam ją za figur wygląd w szczególności głos i wygląd. na twittera wstawia foty bez make up-u i równie ślicznie wygląda . Nie jest tak chuda że widać jej kości ale nie jest gruba jest akuratna porównując do innych aktorek w jej wieku myśle że znalazła by się w pierwszej 10 . Jako aktorka uważam że dobrze gra np. smutek płacz do zagrania jednym odc. w zaklinaczu dusz musiała pokonać swój lęk klaustrofobie . W czasie ciąży dbała o swoją wygodę jak również i wygląd. Oddawała pieniądze na cele charytatywne. W życiu wiele ją spotkało : jej rodzice się rozwiedli kiedy miała 6 msc. , jej mama zmarła na raka , zaliczyła wiele nieudanych związków i uważam że jej życie nie jest takie łatwe kiedy ktoś jej złamie serce piszą o tym wszystkie gazety. Jest to osoba godna podziwu na skale sławy (tak wiem inni mają gorzej bo są niepełnosprawni itp) ale popatrzcie na to od innej strony .... KAŻDY MA PRAWO MIEĆ SWOJE ZDANIE pozdro dla fanów JLH <3

garfield_7

tak, oglądałem ostatnio Wielki podryw i tam wyglądała nieziemsko, wiadomo że juz latka lecą ale daje radę jeszcze, chociaż Kate Beckinsale ładniej sie starzeje

garfield_7

Ja mam podobne zdanie, jest bardzo śliczna

garfield_7

Zgadzam się w 100%!!!
Niesamowicie UROCZA!!!
Szczególnie w pierwszych swoich filmach!
Zniewalający,powalający na kolana UŚMIECH!!!(np.w "Areszt domowy")

garfield_7

Potwierdzam!

Aerss

Bardzo mnie to cieszy.

garfield_7

Pzdr:)

Aerss

Dzięki i nawzajem.

garfield_7

Czemu od 2012 roku nie pojawiła się w niczym nowym?

iloveyouandyou

Nie mam pojęcia.
W sumie to zastanawiające.

garfield_7

Szkoda, bardzo ją lubię i fajnie byłoby zobaczyć ją w czymś nowym.

iloveyouandyou

Popieram Byłoby bardzo miło.

garfield_7

Właśnie oglądałem "Wielki podryw", nie można oderwać wzroku od jej figury w tym filmie.

georgeAzbest

Muszę więc obejrzeć ten film.

garfield_7

No to polecam, nie tylko ze względu na piękną Jennifer, ale też dlatego bo to po prostu całkiem zabawna komedia :)

garfield_7

Zawsze mi się podobała :)

ZSGifMan

Witaj w klubie.

garfield_7

Dzięki.

garfield_7

W makijażu wygląda super ale bez ...w ogóle zbrzydła za czasów Zaklinaczki była super nawet niektóre aktorki po 40 wyglądają super a ona a aktorka raczej średnia.

Ruben_fw

Są gusta i guściki. Twoja opinia, twoje prawo.

garfield_7

zgadza sie jest bardzo ladna

garfield_7

Zbrzydła bardzo wory pod oczami .

garfield_7

od zawsze ją kocham! chyba od "ich piecioro"!

maciu82

Widziałem ją jakiś czas temu w "Wielkim Podrywie". Zjawiskowa.

garfield_7

No w tym filmie mega wyglądała.

garfield_7

Dla mnie raczej przeciętna. Piękna i zjawiskowa to jest np. Monica Bellucci. Ale dobrze, że są różne gusta. Każda/y znajdzie swego wielbiciela.

kassis

Bellucci też jest piękna. Co do tego nie ma wątpliwości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones