Jennifer Love Hewitt

7,8
7 170 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Love Hewitt

Nie wiem jak wy, ale wg. mnie to jedna z najpiękniejszych współczesnych aktorek. A co wy o niej uważacie?

Heller1304

Musiałbym być tobą. A co, wkurza cię, jak ktoś cię przedrzeźnia? Ojej, słaby punkt.
Weź, weź, weź. Musiałbym być tobą, przecież to ty nie masz pomysłów.
Ojej, kolejny post, gdzie oznajmias, że wymiękasz. No cóż, zapukałeś do mnie i już się nie uwolnisz ode mnie.

Mowiacy_do_reki

masz rację trollu ty jesteś takim pająkiem który wyłapuje niewinne ofiary w swoją sieć !

Heller1304

Haha, ale ripsota. No kompletne dziecko.
Trollek to ty i to widać.

Mowiacy_do_reki

Ja mogę cię jedynie zgasić trollowanie to już twoja działka ;x

Heller1304

Moja? A to dziwne? Czyżbym był tobą i zaczepiał innych,a potem latał za nimi po całym filmwebie? Chyba nie. Wezwij swojego kolego, bo nie dasz rady.
Zgasiłes mnie? Ojej, też bym cię zgasił, ale chyba się nie pali.

Mowiacy_do_reki

Co się nie pali twój mózg? To się chyba zgadasz xD Tak ja latam za tobą po filmwebie żałosne i zaczyna się to co wczoraj a po północy zaczniesz mnie błagać żebym do cb wrócił i płakać będziesz bo nikt ci towarzystwa nie mogł dotrzymać ojojoj jakie biedne skrzywdzone dziecko ! A potem pytasz się jeszcze głupio czy się nie obraziłem na takiego cymbała jak ty ;x

Heller1304

Hahahahaha, ja za tobą latałem? A to ci dobre. Przechodzisz samego siebie. Kiedy już nie miałeś sił i wpadłeś w nery, to zacząłeś za mną latać.
W nocy, to ty idziesz spać, bo jesteś słaby. Nie masz sił. Zaczepiasz innych i cały czas prześladujesz.
Twoje teksty to tylko puste komentarze niedorozwiniętego dziecka. Ja ciebie opisuę, a ty jedynie się ośmieszasz formułując głupie zdania.

Mowiacy_do_reki

Bo po co się przejmować takim głupim trollem jak ty ? No po co? Skoro ty się tak przejmujesz to porozmawiaj z mamą albo z psychologiem nie wiem a w nocy to się śpi jak byś nie wiedział! ty nie śpisz bo trolla takiego jak ty to pobudza szczególnie w nocy zapewne dla tego jesteś w nocy taki pobudzony ;x I gadasz nie od rzeczy

Heller1304

Ja jestem trollem? Chyba 100 raz już powtarzam. Ty mnie zaczepiłeś i ty za mną latałeś, a teraz kłamiesz, jak ciota. Nie masz odwagi i honoru.
O, i rady żeby porozmawiać z mamą i spychologiem. Cudowne. Twoja złość jest coraz większa. Ty tak robisz? Z mamusią gadasz?
Tak, w nocy się śpi, więc nie rozumiem, co tu jeszcze robisz. Ty idziesz spać, jak już wymiękasz. ;x;x;x;. Fujara jesteś i tyle.

Mowiacy_do_reki

No masz rację wymiękam bo mózg potrzebuje odpoczynku a ty głupi trollu jesteś pobudzony w nocy więc nie zrozumiesz.

Heller1304

Głupim trollem jesteś ty i nie potrafisz znieść, że ktoś ci to powiedział i ci się postawił, dlatego nękasz.
potrzebujesz odpoczynku, bo jesteś żałosny.

Mowiacy_do_reki

haha lepiej siebie posłuchaj co ty już majaczysz bo chyba ci się mózg przegrzał ;x

Heller1304

Oj, takim dziecinnym postem zagiąć? A to ;;xxx to chyba twój nałóg.

Mowiacy_do_reki

to twój kompleks ;xxx

Heller1304

Wow, nie odpuścisz dzisiaj co? Szkoda tylko, że takie krótkie posty. Przerażasz mnie.

Mowiacy_do_reki

dobra wybaczam ci 'x

Heller1304

Haha, mów dalej, a ja będę się śmiał.

Mowiacy_do_reki

jak to?ro przy takim zakompleksionym ryjem jak twój można się śmiać?

Heller1304

Wow, ripsota, kolejna.

Mowiacy_do_reki

a ch*uj ci w du*pę nygusie!

Heller1304

Haha, dzięki, nie muszę nic pisać.

Mowiacy_do_reki

spier*alaj na bambusa hejterze! Już nie wyrabiam! Odniosłeś swoje zwycięstwo więc się odwal!

Heller1304

Haha, nie wierzę ci. Mówiłeś, że nie przepuścisz tej nocy.
Jakie wyzwiska, co za wuglary, jak to mówi kabaret łówcy skór. Jakoś nie wierzę w tę białą flagę. Nie mam staysfakcji, że się poddajesz. Co ja teraz będę robił?

Mowiacy_do_reki

NA to to już sam sobie odpowiedz! cześć

Heller1304

Nie, wolę jednak, żebyś ty to zrobił.

Mowiacy_do_reki

Heh to już wiadomo bynajmniej co cie tak naprawdę boli.

Heller1304

Mnie nic nie boli, ale zastanawiam się, co musi boleć takiego wulgarnego kolesia jak ty. Chyba głowa.

garfield_7

Klasyczną pięknością może nie jest. Można się czepiać że za dużo makijażu itp, ale jest niewątpliwie urocza i miło się na nią patrzy. Do tego dość dobra aktorka:)

shrek1991

No i jak tu się nie zgodzić?

garfield_7

Z twarzy owszem ale jej biodra niesamowicie rzucają się w oczy:D

mammoth03

Mnie tam podobają się wszystkie typy bioder.

garfield_7

to miło:) z tym, że akurat ona jest szczuplutka w pozostałych partiach ciała, dlatego to takie zauważalne

garfield_7

ona jest naprawdę śliczna, ma dobrze dobrana role w zaklinaczce dusz uwielbiam ten film nawet się od niego uzależniłam, zawsze ma ładnie dobrany strój... no i fryzurą nie hańbi . cudo....

agentka007anicia

Bardzo miło się czyta takie wpisy, jak ten.

garfield_7

Drodzy forumowicze! Mam przyjemność ogłosić iż ja i mój kolega troll (i hejter) tj. Mowiacy_do_reki, doszliśmy w końcu do porozumienia i uzgodniliśmy, iż nie będziemy już więcej zaśmiecać tego ani żadnego innego forum na FilmWebie, dziękujemy wszystkim za uwagę i przepraszamy z kłopot :)

Heller1304

Haha, ale beka. Trollem i hejterem jesteś ty. A reszta to kłamstwo. Czego nie zrobisz, żeby się ośmieszyć.

Mowiacy_do_reki

no właśnie hejterze czego ty nie zrobisz...

Heller1304

Hejter 1304 jest tylko jeden, nie bądź taki skromny.

garfield_7

Jasne, nie jest jakąś wielką aktorką i nigdy nie dostanie Oscara czy nie wejdzie na poziom np. Miry Sorvino ale jest chyba najładniejszą istotą jaką widział Hollywood w 21 wieku :))

Mily209

Stuprocentowa racja.

garfield_7

moze nie taka piekna, ale niesamowicie seksowna ;] trzeba zobaczyc ją w "Wielki Podryw"! ;p

danioterix

http://www.robarnieanddawn.com/newsite/celebs/jenniferlovebikini_files/jennifer_ love_hewitt_bikini-3.jpg

http://www.tvshark.com/imgs/c/jennifer_love_hewitt_bikini2_lg.jpg

Obecnie.
Ale w tym filmie sprzed 12 lat wyglądała faktycznie nieziemsko

garfield_7

Tesh ją loffciam :*

garfield_7

piękna to mało powiedziane jest znakomita jeli chodzi o urodę i trzeba przyznać nie została pokrzywdzona przez naturę :)

garfield_7

Ja rowniez uwazam , ze jest przepiekna;) taka naturalna i milutka

rodzyna132

Nie sposób się nie zgodzić, madame.

garfield_7

Faceci uważający że jest paskudna to zwyczajni geje . Kobiety zaś wyrażające taką opinię to zawistne suki rozumiejące że żadna operacja plastyczna nie da im takiej urody. Sorry za mocne słowa ale po prostu tak jest. Jennifer jest śliczna i nic tego nie zmieni.

użytkownik usunięty
ZoLT_2

Mocne słowa ale trzeba przyznać, że bardzo ciekawie to ująłeś :)
Pani Jennifer jest piękną kobietą i ciężko twierdzić inaczej, jednak znajdą się tacy którzy dopatrzą się, że a to ma orli nos a to szyja zbyt długa, bardzo wysokie czoło itp. itd. Jednak to wszystko jest obrazem człowieczej iluzji która jest ściśle powiązana z niczym innym, jak z zazdrością.

garfield_7

Tak, Jennifer jest piękna!!
Mi osobiście podoba się też Mila Kunis, Caterina Zeta Jones, Keira Knightley, Angelina Jolie..:)

kubini98

No Angelina Jolie też mi się podoba. Mam znajomą, która bardzo ją przypomina z wyglądu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones