PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236095}

Zaklinacz dusz

Ghost Whisperer
7,3 30 962
oceny
7,3 10 1 30962
Zaklinacz dusz
powrót do forum serialu Zaklinacz dusz

Dział z pytaniami;)

użytkownik usunięty

Zakładam ów temat,gdzie będziecie mogli znaleźć odpowiedzi na męczące was pytania.
Macie możliwość zadać pytanie w każdej dziedzinie dotyczącej tego serialu:Ghost Whisperer.(np. o zawiłej fabule,soundtrack,aktorzy gościnni oraz co wam jeszcze przyjdzie na myśl).
Postaram się wypowiadać/odpowiadać na wasze pytania,niezwłocznie z bardzo dokładną odpowiedzą na dany temat.
Zapraszam całą tutejszą społeczność do dyskusji.
Życzę miłych pomysłów i wspaniałego dnia;)
Pozdrawiam;)

ocenił(a) serial na 10
Leo_Wyatt

Jim zostanie lekarzem, dzięki temu że Lucas miał skończone jakieś tam studia, nie pamiętam teraz dokładnie

julita4433

dzięki za odpowiedź :)
ale Jim przez innych oprócz Melindy nie będzie postrzegany jako Jim tak ??

ocenił(a) serial na 10
Leo_Wyatt

Do usług

julita4433

Jim przez innych nie będzie postrzegany jako Jim tak ??

ocenił(a) serial na 10
Leo_Wyatt

tak, tylko przez Melindę i ich syna :)

julita4433

dzięki a Melinda i Jim będą mieli tylko 1 dziecko ? syna ?

ocenił(a) serial na 10
Leo_Wyatt

niestety tak

julita4433

jaki serial teraz oglądasz? ja powoli kończę ten serial jestem przy 5x05 :)

ocenił(a) serial na 10
Leo_Wyatt

niedawno zaczęłam oglądać serial The list czy coś takiego też z Jennifer ale zamknęli stronę i nie mam gdzie oglądać, a poza tym teraz wkręciłam się w pamiętniki wampirów i the originals :)

julita4433

ja oglądam na cda :) powinnaś tam znaleźć ten serial. Polecam jeśli nie oglądałaś "Revenge".

ocenił(a) serial na 10
Leo_Wyatt

a o czym to jest? :)

julita4433

o dziewczynie która chce się zemścić na ludziach którzy zamknęli jej ojca w więzieniu (dodam, że nie słusznie) i przez to zniszczyli jej dzieciństwo, bo trafiła do poprawczaka - po wyjściu okazuje się, że ojciec zostawił jej dużo kasy, pamiętniki, w których opisywał wszystko co się wydarzyło. Ona po tym wszystkim chce oczyścić jego dobre imię, i zemścić się na ludziach którzy przyczynili się do śmierci jej ojca i zmarnowania jej dzieciństwa.

Więcej nie chce pisać, bo nie chcę Ci odebrać przyjemności oglądania :) serial ma 4 sezony, ale jest świetny... jeśli lubisz intrygi, ciekawe zwroty akcji to polecam bo jest co oglądać ;)

ocenił(a) serial na 10
Leo_Wyatt

Zapowiada się ciekawie :)

julita4433

ona w ogóle zmienia tożsamość :) i takie tam... po obejrzeniu pilota sama stwierdzisz, czy chcesz oglądać dalej czy nie :)

pierwsze odcinki każdego sezonu są bardzo fajne bo ukazują zdarzenie które wydarzy się w przyszłości... czyli np. w połowie sezonu :) a po drodze pokazują co doprowadziło do tego konkretnego momentu.

ocenił(a) serial na 10
Leo_Wyatt

hmmm nie lubię spojlerów na początku, no ale zobaczymy ;)

ocenił(a) serial na 10

W którym odcinku Melindzie wciągnęły się włosy do odpływu w zlewie? :>

ocenił(a) serial na 10

Mam takie pytanie ..
Czy w dalszych odcinkach Jim odzyska jakoś swoje ciało że inni będą go widziali jak Melinda ? Czy już tak będzie zawsze że będą widzieć go jako Sama ? Aha jeszcze jedno .. Zanim Jim zginoł :/ to byli małżeństwem tak? To czemu Jim / Sam oświadczył sie Mel jeszcze raz ?

ocenił(a) serial na 10
Miska2208

W dalszych odcinkach Jim będzie widziany przez wszystkich jako Sam, tylko Melinda i ich syn będą widzieć Jima. Jim w ciele Sama oświadczył się Melindzie żeby ludzie nie mówili o Melindzie. Zwłaszcza że Mel była wtedy w ciąży :)

ocenił(a) serial na 10

:((

ocenił(a) serial na 10
Miska2208

a co taka smutna?

ocenił(a) serial na 8

Przypadkiem trafiłam na serial w telewizji.
Po wejściu na filmweb zobaczyłam, że aktor grający jej męża ma dwie role (Jim Clancy / Sam Lucas). Mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego?

ocenił(a) serial na 10
zuza0612

Jim umrze, ale jego duch wejdzie w ciało Sama Lucasa, którego duch przeszedł na drugą stronę :) to tak w baaardzo dużym skrócie ;) jeszcze trochę i zacznie się to wszystko dziać :)

ocenił(a) serial na 9

Może kojarzycie w jakich odcinkach pojawiają się retrospekcje do momentu poznania się Melindy z Jimem? Kojarzę odcinek z pożarem w bloku Melindy, później budka z hod-dogami i czerwony parasol Jima. Dawno skończyłam oglądać serial, a z chęcią bym do tych odcinków wróciła :)

ocenił(a) serial na 10
GaGusia

Ja kojarzę że to było w odcinku z ich rocznicą ślubu i chyba ale pewna nie jestem gdy Jim zmarł i wszedł w ciałko Sama ale w którym dokładnie co to nie pamiętam

Hej, ja mam pytanie
Czy Eric, który przechodził reinkarnację, w końcu przeszedł na drugą stronę na zawsze?
Bo już nie ogarnęłam ostatniej ich rozmowy.
Czy powrócił jako syn Melindy i Jima?

ocenił(a) serial na 10
Justwiki

Przeszedł na drugą stronę już na zawsze i nie pojawi się już jako syn Melindy i Jima

julita4433

Aaa dziękuję

Zastanawia mnie zakończenie 3 sezonu. Rick zauważył, że stali w 6 osób, ale cieni było tylko 5. O co chodziło? Nie zostało to wyjaśnione i próbuje to sobie jakoś wyjaśnić SOILER, że może chodziło o śmierć Jima, ale jakoś mi to nie pasuje. Ktoś coś?

ocenił(a) serial na 10
natusxjax

Był to znak że jedna osoba nie ma cienia, więc niedługo umrze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones