Jennifer Love Hewitt

7,8
7 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Love Hewitt

...mi w jakim ambitnym filmie ona wystąpiła. no wiecie niec hodzi mi zaraz o coś naprawdę ambitnego. Ale po prostu nie oglądnęłam z nią zadnego takiego filmu na poziomie....no pomijają c"Ich pięcioro" za którym przepadałam:) Zawsze gra albo słodką idiotkę albo ucieka przed "strasznym" mordercą....jak coś znacie to napiszcie, niech zmienię o niej zdanie:)))))))

użytkownik usunięty

Dla trueskawki - chocby "If Only" - w kinach prawdopodobnie juz w wakacje lub po...i niestety do dzis nie wypuszczony do dystrybucji "The Devil and Daniel Webster". Zdanie mozesz zmieniac lub nie...nie zmienia to faktu,ze Love ma talent, ktory kwitnie i bedzie kwitl :)

użytkownik usunięty

Powinnas obejrzeć ją w roli Audrey Hepburn. To był znakomity film biograficzny i J. L. H. naprawdę tam zabłysnęła.

No, nie wiem, moim zdaniem ona tam kompletnie nie pasowała...

Dla mnie osobiscie kazda jej rola pozostawia pewien komfort osobisty, jest w niej cos hipnotyzujacego co sprawia, ze moge powiedziec, ze wszystkie jej role ukazaly jej talent, ale skoro mialbym wybierac to z cala pewnoscia wybralbym "Trojan War"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones