Jennifer Love Hewitt

7,8
7 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Love Hewitt

Szczerze mówiąc to za nią nie przepadam.Oglądałem kilka filmów i seriali z jej udziałem i niemal wszędzie bardzo drażniła mnie jej osoba.Według mnie nie jest wybitną aktorka,choć może nawet się stara.Nie rozumiem tez zachwytów nad jej urodą.Sorry,ale dla mnie pięknością nie jest.Natomiast mogę przyznać,że ma świetną sylwetke i tego jej odmówić nie można.

Martin_Eden

Tu się miluchny akurat z Tobą zgodzę..jest taka bezpłciowa i jak to nazywam czekoladopodobna...grywa w samych badziewnych produkcjach, i choc latka płyną ona wciąż pojawia się jako naiwna panienka, najczęściej nastolatka, za to z wybujałym biustem, za długim torsem i krótkimi nogami :-)))))))))))))))

pozdrawiam

Martin_Eden

Tu się miluchny akurat z Tobą zgodzę..jest taka bezpłciowa i jak to nazywam czekoladopodobna...grywa w samych badziewnych produkcjach, i choc latka płyną ona wciąż pojawia się jako naiwna panienka, najczęściej nastolatka, za to z wybujałym biustem, za długim torsem i krótkimi nogami :-)))))))))))))))

pozdrawiam

Martin_Eden

Tu się miluchny akurat z Tobą zgodzę..jest taka bezpłciowa i jak to nazywam czekoladopodobna...grywa w samych badziewnych produkcjach, i choc latka płyną ona wciąż pojawia się jako naiwna panienka, najczęściej nastolatka, za to z wybujałym biustem, za długim torsem i krótkimi nogami :-)))))))))))))))

pozdrawiam

Martin_Eden

Tu się miluchny akurat z Tobą zgodzę..jest taka bezpłciowa i jak to nazywam czekoladopodobna...grywa w samych badziewnych produkcjach, i choc latka płyną ona wciąż pojawia się jako naiwna panienka, najczęściej nastolatka, za to z wybujałym biustem, za długim torsem i krótkimi nogami :-)))))))))))))))

pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones