Jennifer Love Hewitt

7,8
7 185 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Love Hewitt

Poprostu film wymiata a Jennifer ma tu chyba swoją najlepszą rolę, poprostu jeszcze jestem w szoku po tym filmie, nie będę zdradzał o czym i co sie tam dzieje ale powiem że jest skromnie dostępny na DC++ ( mało ludzi ma ale opłaca się ściągnąć bo nie wiadomo kiedy to do kin trafi ).. kurcze ale ten film jest oszołamiający, do teraz się cały trzęsę z podekscytowania...wow, ale się popłakałem na tym filmie ( naprawdę ). POLECAM!!!

___PREDATOR___

ehh zazdroszcze Ci, ja jeszcze tego nei widziałam, a na dc++ niestety mi sie nie sciagnie :) Jedyna moja nadzije to bearshare lub imesh. Mógłbyś napisac dokładnie o czym on jest?

Nikki

No mogę ale jak napiszę to cała magia filmu pryśnie , ale nie martw się , wystarczy żę podasz swojego maila ( albo skontaktuj się ze mną oto mój nr gg : 2428461 ) a ja ci prześlę adres z loginem i hasłem do serwera ftp takiego jednego kolesia który mi to podał i tam jest ten film na dwóch płytach :).

___PREDATOR___

Zapomniałem dodać , żę jakość tego filmu ( jako obrazu ) jest poprostu cyfrowo cudowna. ( nie jakaś kinówka ) :)))

___PREDATOR___

mam złe wieści , koleś z tym filmem usunoł go. więc nei można już od niego ściągnąć

___PREDATOR___

ehh szkoda :( Na bearshare i imeshu wogóle nie ma tego filmu. A czy on wogole wejdzie do kin w Polsce?

Nikki

radziłbym zainwestować w DC++ :) najlepszy program do ściagania...

___PREDATOR___

ja ściągałem go emulem i nie sprawiło mi to problemu. w zajebistej jakości

Xander

no tak też można , to jest podobne no i jakość faktycznie zajebista

___PREDATOR___

Mialam dc++ i nie chodził mi zbyt dobrze, a emuleto wogóle u mnie katastrofa. Jak się coś ściągało to z prędkością 0,5 kb/s :(

użytkownik usunięty
___PREDATOR___

obejrzalam ten film 3 dni temu (2 razy) i ciagle o nim mysle, jeden z lepszych tego gatunku jaki ostatnio widzialam. szukam teraz soundtracku - czy ktos moze mi pomoc? te dwie piosenki ktore napisala i zaspiewala jennifer poprostu mnie rozlozyly - cudowne (love will show you everything i take my heart back)
a tak przy okazji czy ten film byl juz w polskich kinach? jesli tak to pod jakim tytulem?

użytkownik usunięty

O cholercia...
a ten film u mnie lezy i lezy i nie moge sie zdecydowac...
w takim razie obejrze go do nast. tyg
dzieki za info :)

no mówiłem że wymiata, a te piosenki to już prawie znalazłem ktoś ma mi dać "cynk" :)

___PREDATOR___

Znacie kogoś kto wygląda jak ona? Bo ja znam! Nie żartuje to fakt w skali podobieństwa od 1 do 10 realnie myśląc ma 8. Różnią je detale ale wcale nie są gorsze ani u jednej ani u drugiej. ta figura, ta twarz, te nogi, kompletny odlot. to jest jak nałóg nie pozwala mi się uwolnic.

Xander

boże człowieku kto to taki! Jezus maria... napewno nie powiesz i zatrzymasz ją dla siebie , ale gratuluję ciesz się, tego ci życzę...Korzystaj z każdej chwili..

Xander

Bo ja np to szukam do dziś podobnej osoby do niej ale nawet podobnej jak 2 do 10 nie znalazłem, a mieszkam w dość sporym mieście i to mnie dobija, wszystkie nie dość że blondynki to jeszcze puste w środku.. A jak byś miał tej Twojej znajomej zdjęcie po mógłbyś przesłać , chciałbym zobaczyć.. mój mail gregorzg@op.pl Powodzenia.

___PREDATOR___

stary działam powoli bo sprawa nie jest taka prosta. jestem odurzony jej pięknością i nie chce tego zepsuc. Stary w zasadzie mógłbym ci przesłać pewne fotki Jennifer to pewnie wielu różnic byś nie zauważył. Ale jeśli o nią chodzi to na razie niestety nie ma takiej możliwości ale kiedy będzie to ...

Xander

Powoli, powoli ale do celu :) Masz rację nie możesz tego zepsuć , nie wybaczyłbym Ci...:)

___PREDATOR___

sam bym sobie tego nie wybaczył. Mój wszechświat by się zawalił;-)

Xander

A tak wracając do Jennifer to poszukuje takiego filmu: "Telling you" Nie wiesz może kto może to miec, a i ewentualnie "Trojan war". Mam sporo jej filmów a tych mi brakuje.

Xander

O kurcze bracie po fachu to samo mam ja, ten sam problem nałogowo co dień tych filmów wyszukuje ale niestety nikt nie ma, ja szukam bardziej The Suburbans, masz możę... a masz może gg bo mój numer gg to 2428461 napisz do mnie.

___PREDATOR___

JESZCZE nie ale ja duzo potrafie. Coś czuje ze sie dogadamy. Teraz wychodze do pracy ale rano jak wróce tosie z tobą skontaktuje. Zdaje mi się ze znajdziemy wspólny język.

Xander

znaczy JESZCZE nie mam tego filmu bo gg to oczywiście mam napisze jutro to zgadamy sie co do tych filmów. nara

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones