PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601098}

Zaginiona Walentynka

The Lost Valentine
7,6 14 216
ocen
7,6 10 1 14216
Zaginiona Walentynka
powrót do forum filmu Zaginiona Walentynka

Film super. Podobał mi się bardzo. Dawno nie widziałem takiego pięknego filmu o miłości. Znacie może podobne filmy ? Pamiętnik już oglądałem :)

ocenił(a) film na 9
Krzysiek_xxx

Myślę, że klasyk - Pearl Harbor...
ale pewnie już oglądany ;)

ocenił(a) film na 10
Krzysiek_xxx

Może mniej podobny ale równie piękny "lucky one" gorąco polecam :)

ocenił(a) film na 7
Krzysiek_xxx

Gorąco polecam "Mój przyjaciel Hachiko" film o miłości człowieka do zwierzęcia -CUDOWNY!
Oraz "Trzy metry nad niebem" i "Siedem Dusz" :))

Truskaawkaaa

a ja polecam w tematyce miłości "Keith". Wg mnie rewelacyjny.

ocenił(a) film na 6
Krzysiek_xxx

Notebook ...

Sorymina

Notebook wymiata, Madison County no 1 co do filmów o miłości. Evening, ze starszych Hanover Street, sporo tego było.

ocenił(a) film na 8
Krzysiek_xxx

Moim zdaniem bardzo podobny to Listy do Julii

ocenił(a) film na 7
pattricia

Rzeczywiście fabuła bardzo podobna do "Listów do Julii", oba filmy ogląda się z przyjemnością:-)

Krzysiek_xxx

Miałam również pisać o Listach do Julii :)
A jeżeli chodzi po prostu piękne filmy o miłości to: A walk to remember i Now is good

ocenił(a) film na 8
Krzysiek_xxx

Moje typy to Pokuta i Remember Me(nie ważne, że gra tam Robert Pattinson bo film jest genialny).

ocenił(a) film na 7
Krzysiek_xxx

Warto obejrzeć film : Nie opuszczaj mnie , Apartament , P.S Kocham Cię i Ciekawy przypadek Benjamina Buttona. Co do ostatniego, to różnie się ludziom podoba ,aczkolwiek mnie się bardzo podobał :)

ocenił(a) film na 9
Krzysiek_xxx

Bezcenny dar, Wzgórze nadziei, Miasto aniołów (uwielbiam), Wciąż ją kocham...

ocenił(a) film na 9
Krzysiek_xxx

szkoda, że to tylko filmy. Rzeczywistość jednak taka nie jest... :/

Krzysiek_xxx

Mimo że to stary temat postanowiłam Ci odpisać. Mogę Ci polecić filmy oparte na książkach Nicholasa Sparksa (wpisz w wyszukiwarce filmweba). Są to prawdziwe wyciskacze łez. Moi faworyci - "List w butelce", "Ostatnia piosenka", "Noce w Rodanthe", "Pamiętnik" (już widziałeś).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones