PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586520}

Lista klientów

The Client List
5,7 9 128
ocen
5,7 10 1 9128
Lista klientów
powrót do forum filmu Lista klientów

Film całkiem dobry, ale końcówka popsuła wszystko, facet

ocenił(a) film na 6
mistix

szczerze powiedziawszy, liczyłam na dramatyczne zakończenie

użytkownik usunięty
bejbusiak

dokładnie.
film nawet dobry ale z tym naiwnym zakończeniem przesadzili.,
nie wiem jak jest u innych ale ja po czymś takim nie potrafiłbym spojrzec takiej osobie w oczy a co dopiero wybaczyc...

ocenił(a) film na 6

myślę że u większości było by tak samo..no ale cóż film to film, zawsze musi być trochę ściemy.

pitu pitu. Moim zdaniem zachowanie jej męża świadczy o dojrzałości i odwadze. Widać że facet wie czym jest miłość. W dzisiejszych czasach ludzie rozstają się z tak marnych powodów że aż żal, a to dopiero sztuka wybaczyć żonie coś takiego. jak się ma dzieci i przede wszystkim się kogoś szczerze kocha to wiele można wybaczyć, Jeśli to co zrobiła Samantha dało jej lekcje życia i prawdziwą nauczkę to nie widzę powodu aby jej nie wybaczyć. Ludzie popełniają różne błędy i większe i mniejsze, gdyby każdy się miał od każdego odwracać to czym byłby więzi rodzinne, partnerskie??? Dla niektórych przysiega małżeńska oznacza cos więcej niż puste słowa. Gdyby Twoje dziecko się puszczało albo by kogoś zabiło to przestałabyś je kochać?? no raczej nie ale gdyby to zrobiła żona czy mąż to już wielkie rozstanie??? bo co, bo w żyłach nie płynie ta sama krew? prawdziwa miłośc to coś więcej niż obietnice, zasady i kierowanie sie plotkami.....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
mistix

.m,.,m.jhgjhgfhfghfghfg

użytkownik usunięty
mistix

thgfghgnmnm,m

mistix

no ja pierd*le ale ryz :D

ocenił(a) film na 8
mistix

pragnę zaznaczyć, że film oparty na faktach a więc nie mogli wymyślić zakończenia z kosmosu :3

izabella385

mogli gdyż filmy oparte na faktakach rzadko się takowych imają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones