filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Sputnik
2018
http://www.sputnikfestiwal.pl/
Sputnik - Festiwal Filmów Rosyjskich
Data wręczenia nagród:
18 listopada
Sputnik - Grand Prix
Pierwsze miejsce
wygrane
Istota świata
(2018)
Natalya Meshchaninova
Drugie miejsce
wygrane
Car-Ptak
(2018)
Eduard Novikov
Trzecie miejsce
wygrane
Głębokie rzeki
(2018)
Vladimir Bitokov
Udział w festiwalu
nominacje
...Inna ja
(2016)
Aleksey Vasin
Ajka
(2018)
Sergei Dvortsevoy
Ambiwalencja
(2018)
Anton Bilzho
Chwilowe trudności
(2018)
Mikhail Raskhodnikov
Dowłatow
(2018)
Aleksey German Jr.
Dwoje
(2018)
Timofei Zhalnin
Historia pewnego powołania
(2017)
Dunya Smirnova
Martwe jaskółki
(2018)
Natalia Pershina
Niech będzie Liza
(2018)
Igor Kagramanov
Nu
(2018)
Yan Ge
Podrzutki
(2018)
Ivan I. Tverdovskiy
Pustka
(2018)
Pavel Moskvin
Słonie mogą w piłkę grać
(2018)
Mikhail Segal
Wojna Anny
(2018)
Aleksiej Fiedorczenko
Worek bez dna
(2017)
Rustam Khamdamov
Sputnik - Nagroda Publiczności
I miejsce
wygrane
Dwoje
(2018)
Timofei Zhalnin
Konkurs Filmów Dokumentalnych
Udział w konkursie
nominacje
Muszę opowiedzieć
(2017)
Sergei Kudryashov
Sekcja 'Filmowa czytelnia'
Udział w sekcji
nominacje
Anioł ma anginę
(2018)
Oksana Karas
Gupik
(2017)
Vlad Furman
Trzy siostry
(2017)
Yuri Grymov
Sekcja 'Kalejdoskop nowego kina'
Udział w sekcji
nominacje
#Selfi
(2018)
Nikolay Khomeriki
Bez przebaczenia
(2018)
Sarik Andreasyan
Blokbaster
(2017)
Roman Volobuev
Cenzor
(2017)
Konstantin Shelepov
Jak zostałem...
(2018)
Pavel Mirzoev
Legenda o Kołowracie
(2017)
Ivan Shurkhovetskiy
,
Dzhanik Faiziyev
O ja, chudnę
(2018)
Aleksey Nuzhnyy
Rokitnikowe lato
(2018)
Viktor Alferov
Spitak
(2018)
Aleksandr Kott
Trener
(2018)
Danila Kozlovsky
Sekcja 'The Best of Sputnik'
Udział w sekcji
nominacje
Arytmia
(2017)
Borys Chlebnikow
Charms
(2016)
Ivan Bolotnikov
Jak Witia Czesnok wiózł Liochę Sztyra do domu opieki
(2017)
Aleksandr Khant
Matylda
(2017)
Aleksiej Uczitiel
O miłości. Tylko dla dorosłych
(2017)
Nigina Sayfullaeva
,
Aleksey Chupov
,
Natasha Merkulova
,
Anna Melikyan
,
Evgeniy Shelyakin
,
Pavel Ruminov
,
Rezo Gigineishvili
Wyróżnieni w roku 2018
Dwoje
(
1/2
)
Głębokie rzeki
(
1/1
)
Istota świata
(
1/1
)
Car-Ptak
(
1/1
)
Worek bez dna
(
0/1
)
Matylda
(
0/1
)
Charms
(
0/1
)
Blokbaster
(
0/1
)
Cenzor
(
0/1
)
Arytmia
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.