PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220082}

Zabójcze umysły

Criminal Minds
7,8 17 085
ocen
7,8 10 1 17085
Zabójcze umysły
powrót do forum serialu Zabójcze umysły

Właśnie jestem w trakcie oglądania 6 sezonu (ucieczka Doyl'a i sfingowanie śmierci Emily). Zastanawia mnie jedno, w scenie pogrzebu Prentis, gdy pokazano jej grób widniała data urodzenia 1970 i data śmierci 2011. Czy to możliwe żeby miała ona aż 41! ?? Trudno w to uwierzyć. Poza tym bardzo podoba mi się serial, dobrze, że w 6 sezonie odeszła JJ, to najbardziej wkurzająca postać w całym serialu. Nie wiem dlaczego, ale strasznie mnie denerwuje jej osoba. Niestety czytałam na forum, że w 7 sezonie wraca ;/

shina17

skoro aktorka ma 45 lat to tak jest to możliwe :P

Dagmara15

wiem, sprawdzałam w wiki, ale naprawdę nie myślałam, że ona jest już po 40 dlatego byłam zdziwiona :P

vanskow90

Może przypomina Ci kogoś bliskiego i dlatego ją odmładzasz. Niestety jej figura przypomina bardziej zadbaną 50-cio latkę, okraczny chód, piersi rozchodzące się do zewnątrz i w dół, obwisłe policzki bezwładnie majtające się przy mówieniu. Jej ubiór też na to wskazuje, często zakrywa tors niedopasowaną marynarką, a golfem stara się ukryć niezbyt jędrną skórę na szyi. Jednak dzięki temu wszystkiemu nieźle udaje jej się oddać urok granej przez nią postaci - doświadczonej przez życie, silnej i zdeterminowanej agentki.

ocenił(a) serial na 8
viatori

Pierdzielisz jak potłuczony. Widać, że życie ci mija na oglądaniu kobiet w formacie jpg.
Okraczny chód? Piersi rozchodzące się do zewnątrz (wtf?)? Obwisłe policzki? Taki opis to przesada u większości 60-latek, a co dopiero u 45-latki.
Co to niby jest 45 lat? To ledwo początek wieku średniego u człowieka.

użytkownik usunięty
zuzanna_90

W których odcinkach jest mowa o Edzie Geinie i Jeffreyu Dahmerze ?

zuzanna_90

Wolę raczej na filmach.

viatori

Nie musiałeś swojej matki opisywać,ale dzięki za krótki opis :P

moti

Od mamusi to wara wściekły internetowy pomiocie. Ktoś musiał skrzywdzić małego Stefcia w dzieciństwie i teraz nie potrafi normalnie rozładować agresji^^. Oj ty ty ty.

ocenił(a) serial na 8
viatori

czy ty sam rozumiesz absurd tego co napisałeś? NAJPIERW MYŚL POTEM PISZ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones