PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220082}

Zabójcze umysły

Criminal Minds
7,8 17 085
ocen
7,8 10 1 17085
Zabójcze umysły
powrót do forum serialu Zabójcze umysły

Zakończenie premierowego odcinka zaskakujące i może być ostro, tylko, żeby zrobili więcej odcinków w środku sezonu, a nie zostawili wszystko na finał sezonu.

ocenił(a) serial na 8
adamo001

Zgadzam się.
I podoba mi się nowy członek (członkini :) ) zespołu. Lubię ją jeszcze z "Przyjaciół" i trochę mi się jeszcze z tamtą postacią kojarzy, ale ma fajną energię. Pasuje :)

amaze

Ja oglądam w oryginale on-line bo nie jest trudno. Co do odcinków jestem ciekaw czy wrócą do Mr. Scratcha, bo to była miazga.

amaze

11x11 z promo wygląda, że będzie ostro...

ocenił(a) serial na 9
adamo001

a mnie odcinek nie porwał :( ...
Nowa szatynka rzeczywiście kojarzy się z laską Rossa z przyjaciół, ale może tamto wspomnienie się zatrze. Fajnie, że pokazali J.J, szkoda, że zero wspomnienia o drugiej ciężarnej.

ocenił(a) serial na 9
wdsieniemiesci

gdzie Reid ? ... coś mi umknęło ? ... z jego matką miało być już ok ... a dwa odc. go nie ma.

wdsieniemiesci

Też mi się podobało, jak poprowadzono wątek z J.J. I mam nadzieję, że to, co mówił agent Hotchner, myślą w rzeczywistości także i twórcy serialu, tj. że miejsce będzie na nią czekać.

Druga ciężarna na koniec sezonu 10, rozpływając się nad urokami macierzyństwa, poprosiła Hotchnera o zgodę na urlop macierzyński. Może dlatego już w bieżącym sezonie do tego tematu nie wracano.

Szczerze, to jakoś żadna postać po Emily mi nie pasuje.

adamo001

W ostatnim odcinku Hotch zacytował Stanisława Jerzego Leca.

Morgan_Mortimer_Graff

Też się właśnie z tego powodu ucieszyłam :)

adamo001

Ależ Gubler zarżnął wymowę nazwiska Havla w ostatnim odcinku. "Waklaf Haffe".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones