PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646280}

Lista klientów

The Client List
6,5 5 090
ocen
6,5 10 1 5090
Lista klientów
powrót do forum serialu Lista klientów

Zwiastun odcinków " What Kind of Fool Do You Think I Am " oraz " Wild Nights are Calling "

http://www.youtube.com/watch?v=Zth1q2kqlww

Zapowiada się niezła jazda ;)

użytkownik usunięty
Ewcia78

Już się nie mogę doczekać tego finału.;) To co nam pokazali w zwiastunie to jedna wielka akcja. Riley będzie chciała pogrążyć swojego rywala? On za to w planach ma zamordowanie jej? Odliczam godziny do premiery ;)

ocenił(a) serial na 9
Ewcia78

będzie ostro :)
wiadomo coś o trzecim sezonie?

użytkownik usunięty
Ewcia78

SPOILER
Liczyłem na coś więcej ale jeszcze pozostał nam odcinek finałowy. Okazuje się,że Riley będzie chwilowo pracować dla wroga. Jak myślicie, finał skończy się happy endem czy cliffhanger-em typu Riley zostanie zaaresztowana?;d

ocenił(a) serial na 9

Mateo, wiem, że pewnie masz dosyć takich pytań, ale czy wiesz gdzie mogę znaleźć napisy do 2 sezonu? Na-pi-projekt milczy, a na innych stronach nic konkretnego nie znalazłam. z góry dziękuję :))

użytkownik usunięty
miss_heartbeat

To nie są sprawdzone informacje: ktoś kiedyś na forum podjął się tłumaczenia odcinków II sezonu. Radzę przejrzeć największe grupy zrzeszające tłumaczy, pewnie któraś wzięła się za The Client list;)
Pytań nigdy nie za wiele;)
Nie wydaję Wam się,że JLH ma trochę odmienny akcent w The Client List od tego w Ghost Whisperer?;) Bardziej mi się spodobał mi się jej kalifornijski akcent w GW. A Wam?

Tez mi sie wydaje ze akcent w The Client list jest inny. Zrobiony na texański ;-) w sumie troche naciagany, ale mi sie podoba.

użytkownik usunięty
looney_tooney

Już myślałem,że mi padło na uszy ;) Ten akcent w The Client List jak sama zauważyłaś jest strasznie sztuczny i nachalny (jakby miał podniecić klientów jeszcze bardziej).. U reszty aktorów nie zauważyłem teksańskiego akcentu albo nie mam porównania (oprócz Linette) xD

ocenił(a) serial na 10
miss_heartbeat

tez kiedyś szukalam i na facebooku znalazlam grupe Dream Team ( tłumaczy między innymi PLL , HoD, Hit The Floor, itp) która tłumaczy The Client list i jak narazie sa chyba do 2x11 odcinka przetłumaczone a na reszte trzeba czekac..

ocenił(a) serial na 6
miss_heartbeat

Na open subtiles można znaleźć fajne rzeczy :)

ocenił(a) serial na 9
zaku1984

dzięki. już znalazłam na open'ie :)

ocenił(a) serial na 5
Ewcia78

Ja już to oglądnąłem i powiem, ze 14 odcinek jest nawet OK ale 15 już słabo...
Ogólnie cały finał wypadł tylko przeciętnie.

użytkownik usunięty
Xemidra

Okazało się,że obejrzałem tylko 14 odcinek ;) Musiałem przegapić finał sezonu;) Dzięki,że mi przypomniałeś;)

użytkownik usunięty
Ewcia78

UWAGA SPOILER

Jak sądzicie Nikki gryzie kwiatku od spodu czy jednak przeżyła konfrontacje z alfonsem? Ciekawe czy ten kryminalista wyszedł cały z tego pożaru? Co za cliffhanger, mam nadzieję,że serial otrzyma zielone światło na kolejny sezon. Napotkałem na artykuł,że scenarzyście już teraz główkują co począć z ciążą JLH.
Przyjemnie się oglądało współpracę Georgey z resztą dziewczyn. Co by tu nie powiedzieć,mieli w miarę solidny plan ;)

UWAGA SPOILER

Serial zakonczyl sie slowami "moge wyjasnic" do Kyle'a i Evan'a i to koniec, czy urwalo mi koncowke?

użytkownik usunięty
looney_tooney

To jest właśnie ten cliffhanger ;) Taki był koniec odcinka finałowego.;)

Kurcze żeby tylko nie było, że alfonsito złapał tlący się notes i czmychnął gdzieś jakimś innym wyjściem albo oknem. No bo muszą coś wymyślić na III sezon jak już wyeliminowali największego wroga Riley ? Skoro kolega Evana widział ją na nagraniu to Evanowi nie uda się tego zamieść pod dywan.

W sumie Riley może naściemniać chłopakom :) i znowu spadnie na 4 łapy. Żadna z kamer nie była skierowana na sejf. Polisę ubezpieczeniową salonu ma Georgia. Zadbała także o odciski palców.

Trzymajmy kciuki, żeby powstał III sezon.

ocenił(a) serial na 5

Też czytałem o tej ciąży ale podobno to większy problem, bo ona ma całkowicie odmienną wizję niż twórcy i jest problem.

Xemidra

JLH zaczęła gwiazdorzyć, więc 3 sezon jest zagrożony. Ponoć chce, aby Brian-Kyle grał jak najwięcej (co automatycznie znaczy, że Colin - Evan jak najmniej). Jako że ciąża JLH będzie częścią 3 sezonu (o ile powstanie), ta sobie zażyczyła, aby to Kyle był ojcem dziecka, podczas gdy scenarzyści chcą, aby to Evan nim był.

Uważam w związku z tym, że czas najwyższy ten serial zakończyć.

Binula

ja czytałam, że twórcy mają inną wizję jeśli chodzi o ojcostwo, ale nie w tym sensie, że to Evan miałby być ojcem dziecka. Pierwszy jak i drugi sezon kręcony był mniej więcej od października 2011 r. i 2012 r. Jeżeli JLH jest teraz w 3 miesiącu ciąży to brzuszek będzie już widoczny w tym czasie. Mogą zrobić przeskok czasowy, ale biorąc pod uwagę koniec sezonu 2go byłoby to trochę bez sensu. Poza tym bohaterka serialu nie spała nigdy z Evanem i według fabuły nie zanosi się na to w najbliższym czasie. Najbardziej logiczne byłoby ojcostwo Kyle'a (trochę zbyt proste rozwiązanie) albo klienta, z którym się przespała dla pieniędzy.
Wydaje mi się, że właśnie taki plan wobec Riley ma część producentów. I nie wydaje mi się żeby JLH zaczęła gwiazdorzyć - jest jednym z producentów wykonawczych i ma prawo forsować swoją wizję serialu, a to, że widzi w niej główną rolę dla swojego narzeczonego to już inna sprawa :) I nikt nie mówi, że więcej Kyle'a = mniej Evana.
P.S. lubię Kyle'a, ale ciekawiej dla fabuły byłoby, gdyby ojcem dziecka był ten klient :) mam nadzieję, że się jakoś dogadają i będzie 3 sezon

asia86

Zaczyna gwiazdorzyć, bo należy do serialu podchodzić profesjonalnie, a nie przepychać swojego chłopaka na pierwszy plan, bo jest z nim w ciąży i chce z nim grać jak najwięcej. Spodziewałam się po Jennifer więcej profesjonalizmu, w końcu gra od ponad 20 lat. Uważam, że fakt, iż rozbili ni stąd ni zowąd związek Riley i Evana to też sprawka JLH. Oczywiście, że więcej Kyle'a = mniej Evana, przecież widać to na przykładzie sezonu 2. Całkowicie zepchnęli go do postaci drugoplanowej.

Binula

Aha, co do ojcostwa, ja czytałam, że Evan ma być ojcem.

ocenił(a) serial na 5
Binula

Evan nie jest ciekawą postacią, więc szczerze mówiąć wolałabym, żeby to Kyle był ojcem dziecka.

Solarie

Według mnie również nie jest, niemniej ewidentnie miała to być na początku historia o trójkącie, która gdzieś się rozmydliła. Skoro ona wróciła do Kyle, czy jest właściwie jeszcze o czym opowiadać? Według mnie sam temat prostytucji, która ze względu na fakt, iż serial jest wyświetlany w free tv, jest przedstawiona różowo i z jednorożcami, nie wystarczy.

ocenił(a) serial na 5
Binula

Evan jako ojciec ?
Kupy się tego nie trzyma, bo oni nigdy ze sobą nie spali. Obaj panowie są słabi w swoich rolach (Evan i Kyle) więc żadnego mi nie będzie szkoda.

Co do wątku prostytucji to nie jest źle. Faktycznie klient jako ojciec brzmi znacznie ciekawiej.

ocenił(a) serial na 8
Xemidra

Kiedy 3 sezon?

ocenił(a) serial na 5
lilly405

Z tego co mnie wiadomo jeszcze nie zamówiono 3 sezonu ze względu na konflikt "wizji" miedzy producentami.
Jednak nie spodziewałbym się go wcześniej niż marzec/kwiecień 2014, bo zwykle wtedy emitowane były dwa poprzednie sezony. Jednak jeżeli nie uda się rozwiązać tych problemów emisja w wakacje jest całkiem prawdopodobna.

ocenił(a) serial na 8
Xemidra

To lipa... ;/ na 2014 rok to już ludzie zapomną o tym serialu ;x
szkoda, ze tak długo

ocenił(a) serial na 7
lilly405

wychodzi na to, że los serialu jest niepewny? szkoda,... już 3 seriale widziałem bez spójnego końca: Kyle XY, Jericho czy ostatnio "Go On"... Patrząc na fakt, że JLH jest współproducentką, raczej nie zostawi tego serialu na 2 sezonie :)

ocenił(a) serial na 7
Binula

To już całkiem bez sensu by wymyślili, oni w ogóle ze sobą nie spali, a teraz jak wrócił Kyle to widać, że Riley nawet nie myśli już o Evan'ie w tych kategoriach, więc nagle zapałałaby chęcią przespania się ze szwagrem jak już układa jej się małżeństwo? Owszem byłoby ciekawiej niż gdyby ojcem miał być Kyle, ale trochę realizmu :D
Ja osobiście wolałabym Kyle'a jako ojca, chociaż byłoby to mniej ciekawe:p

użytkownik usunięty
banan20

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem tej kwestii byłoby ojcostwo tego klienta,z którym przespała się dla pieniędzy. To byłoby bardzo ciekawe posunięcie.
Zgadzam się,że Evan jako potencjalny ojciec to kpina z widzów. Riley sama wspominała,że przez całe swoje życie (przed klientem) kochała się jedynie z Kyle. Zatem jakim cudem miałby to być Evan?

A moim zdaniem nie, bo takie historie są fajnie, ale jak po 3 odcinkach się okaże, że to jednak dziecko jakiegoś z głównych bohaterów. Inaczej nie widzę, jak mieliby to ciągnąć i po co.
Jakim cudem nie wiem, musisz spytać twórców, którzy podali taką hipotezę.

Ewcia78

właśnie skończyłam oglądać dwa sezony. mam słabość do Jennifer od czasów Wielkiego Podrywu, stąd mój wybór padł na The Client List. pierwszy sezon był świetny, nie mogłam doczekać się finału, drugi czasami przynudzał, ale w ostateczności dobrnęłam do końca. modliłam się, żeby pozbyli się z obsady Nikki, mam nadzieję, że umarła. na plus wątek miłosny Deleny, uwielbiam tę dwójkę. ciekawe, co Riley wymyśli tym razem, jak wybrnie z sytuacji. pozostaje tylko czekać na zielone światło dla sezonu 3.

ps TEAM EVAN! :)

ocenił(a) serial na 9
paps

właśnie skończyłam drugi sezon i ewidentnie serial jest przygotowany na trzeci sezon.
szkoda tylko, że nikt nie ustalał spraw związanych podczas kręcenia takiej końcówki przez co jest niedopracowany i aż żal byłoby go zostawiać.
Sądzę jednak, że jeżeli Jennifer nie dostanie żadnych propozycji w najbliższym czasie to przystanie na inne propozycje, bo od początku zależało jej na tym serialu

ocenił(a) serial na 8
izabella385

czekamy zatem..

izabella385

Czytałam gdzieś że nie będzie 3 sezonu :-(

ocenił(a) serial na 8
peplunia

Jeśli to prawda ,to szkoda :C

paula_roman14

na wikipedii podali ze serial anulowano

virginia_virgi

Tak, niestety to prawda. Bardzo nad tym ubolewam :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones