PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646280}

Lista klientów

The Client List
6,5 5 090
ocen
6,5 10 1 5090
Lista klientów
powrót do forum serialu Lista klientów

Serial ogladam z pobudek seksistowskich .... ale ten nibotyczny poziom kiczu glamour jaki prezentuje jest imponujacy !
Podziwiam sie trojenie i dwojenie ekpipy realizacyjne i concept artu tego serialu .... Staraja sie budowac napiecie przez muzyke niczym w doktorze Housie .... byc infantylnie przekonywujacymi niczym w tajemnicach ze smallville budujac tajemniczosc w najmniejszej dupereli niemalze jak w Supernatural ....

Prawdziwa gratka dla serialowcow .... PT ile seriali widzialem w tym serialu i jak wiele elementow tego serialu kojarzy mi sie nie wiem z czym ale sie kojarzy ....

Serial sam w sobie 5/10 ale ta 5 piatka jest tylko za promowanie stylu glamour od ktorego mozna sie w tym serialu porzygać :D

ocenił(a) serial na 5
InsanE_RabbiT

Mi sie w ogole nie podoba Jenifer w tej roli. Firana rzes i wiecznie umalowana (nawet po nocy) buzka wykrzywiona w bolu i wspolczucia (dla klijentow) jest wkurzajaca jak dla mnie. Mogloby byc o wiele lepiej o ile by nie bylo to wszystko przerysowane.

ocenił(a) serial na 4
InsanE_RabbiT

Wszytko w tym serialu jest śmiesznie naiwne ale za to bielizna fajna :D

ocenił(a) serial na 4
gosmonika

No ktoś musiał zasponsorować to arcydzieło "Glamu" :D

ocenił(a) serial na 3
InsanE_RabbiT

Nie dałem rady, pobudki te same ale nie dało się znieść tego serialu, film pod tym tytułem był lepszy, bardziej realny. I tak wkurzająca baba Cybil Sheperd co grała kiedyś z Willisem. Ogólnie koszmar.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones