Jennifer Love Hewitt

7,8
7 172 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Love Hewitt

ona swą uroda bije na łeb te wszystkie Angliny Jolie i Jenifery Ainstony czy jak im tam.

Zimnescu

Amy whitehouse ;) . Nie widziałm jej ostatnio .

Zimnescu

Dasz jakies aktualne foto sugerujące ze uzywki zaczynają wychodzic na zawnatrz ?

maciekb80

A gorszego, mniej niekorzystnego zdjęcia Love Hewitt nie mogli znaleźć...

maciekb80

W "Wielki Podryw" wyglądała jak bogini na równi z Cameron Diaz w "Masce" albo Rihanną w teledysku "Shut up and drive".

celebes

A ta z "obcego" co grała tam jej matkę też wyglądała sexi

maciekb80

Nie musi, Jolie a w szczególności Aniston to cieniaski jesli chodzi o urodę.

aaaroniasty

Jolie hest zjawiskowo piękna. Aniston ma pszaśną urodę . Gdyby nie doczepiane włosy i kreacje wyglądała by tak plebejsko. A Jennifer L . H juz mi zbrzydła.

maciekb80

Ja dzis oglądałam zaklinaczke i pomyślałam że rzucę okiem jak teraz wygląda, weszłam na jej insta, nie poznałabym jej, twarz całkiem inna, ktoś tu pisał że tarczyca/dragi, nie wiem jak kilka lat temu ale co mi się rzuciło to podniesione na maksa brwi, co całkowicie zmienia kształt oczu bo wcześniej z opadająca powieką nie miała ich takich wylupiastych no i powiększone usta standard, wąskie też są ładne i bardzo jej pasowały, oszpecanie na wlasne zyczenie, szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones