Jennifer Love Hewitt

7,8
7 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Love Hewitt

Hm. podoba mi się w zaklinaczy Dusz. xdd
Ten serial bije na kolana. :P
Już się 4 serii nie mogę doczekać. xdd

blacksheep_4

Tez tak sadze ;D. Zaklinacz dusz to swietny serial :) W 90% odcinkach musze na koncu plakac :D:D..hehe...a Jennifer swietnie gra Melinde ;)
Wlasnei jestem w trakcie ogladania 4 serii i bardzo mi sie podoba :)

blacksheep_4

No fajny serial :)
Inny niż wszystkie:)
Nie jest taki straszny chociaż czasem sie boje:P
I też nie moge się doczekać....xddd

użytkownik usunięty
morelka26

tak, tak... szkoda tylko ze "wspaniała" jennifer wykorzystała w nim motyw z filmu Szósty Zmysł... taka wspaniała a nie potrafi stworzyć niczego sama?? oj... jakie to smutne...

Powiedziała co wiedziała...
Te ludzie, aż ciary chodzą...
To można zarzucić połowie Hollywoodu, że kradną pomysły od takich filmów kal Szósty Zmysł. Można tak pojeździć po paru innych serialach.
Jeśli chodzi o Zaklinacz Dusz. Ja jestem wielkim fanem tego serialu! Też oglądam 4 serie i jak narazie bije na kolana i to ostro. Czekam na kolejne odcinki.
PS. Jennifer nie zerznęła nic z 6 zmysłu. W serialu nie gra dziecko, które widzi duchy, nie ma żadnego połączenia;/ Naprawdę to chore, co te ludzie wypisuja;/

użytkownik usunięty
adrian33d

sorry ale nie bede dyskutowac z napalonym wielbicielem urody a nie talentu... takie lzawe historyjki mnie nie pociagają...
a z powiazaniem 6 zmyslu z zaklinaczem chodzilo mi o to, ze tak jak Osment w 6 Zmyśle, tak i hiułit widzi duchy itd.

Rozumiem, że przed "Szóstym zmysłem" nie było filmów, w których ludzie widzieli duchy? eee... :|

poonam

Właśnie i tu się zgodzę. ;/
Oglądałam przed ' zaklinaczem dusz . ' chyba ze sto filmów
w których główny bohater / bohaterka widzi duchy i stara się
im pomóc czy coś .;/
Więc nie wiem w czym problem hm . ?

użytkownik usunięty
blacksheep_4

motyw szkatułki... motyw głowy pod kołdrą... to wszystko już było... a w dodatku ona jest tak sztuczna, że szkoda mówić...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones