Jennifer Love Hewitt

7,8
7 170 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Love Hewitt

NIe mam nic do niej, jest ok, ale za nią jest masa naprawdę świetnych aktorek. CO jest z tym
rankingiem :/ choć zdaję sobie sprawę, że mogłabym to napisać również na stronach wielu
innych aktorek. Pewnie mnie zjecie, bo zazwyczaj na tej stronie są przeważnie fani, ale
naprawdę, przyznajmy, poza urodą ta pani ma niewiele do zaoferowania widzowi. Jej gra
aktorska jest przeciętna.

googaify

zgadzam się! i śmiać mi się chcę gdy czytam komentarze w stylu "śliczna jest daje jej 10" pewnie przez to tak wysoką ocenę ma

braknicku87

prawdę mówiąc ostatnio dochodze nawet do wniosku, że ona to nawet sliczna nie jest

googaify

a ja tam stanę po stronie fanów :) spokojnie ludziska, nie ma chyba aktora, na którego wszyscy patrzą jak na ideał. To normalne, że każdy aktor/aktorka ma swoich fanów i sceptyków. Może nie oglądałem wielu z nią filmów, praktycznie żadnego. Ale spędziłem z nią kilkadziesiąt godzin przy serialu "Ghost whisperer" i według mnie Jennifer świetnie pasowała do granej przez nią głównej postaci. Amen :)

użytkownik usunięty
googaify

dla mnie ona jest jak najbardziej śliczna:) a co do aktorstwa - cóż, jej gra nie jest zbyt powalająca, ale ja daje jej 10 głównie za jej sympatyczna aparycje i za to,ze ja po prostu lubię na ekranie. Ten ranking szczerze powiedziawszy mam gdzieś - wiele aktorów,aktorek jest za wysoko lub za nisko. Tak samo jest z filmami. Dla tego już do samego oceniania tutaj nie podchodzę zbyt poważnie. Ten ranking jest rankingiem popularności, nie umiejętności:)

użytkownik usunięty

sorry za bledy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones