Jennifer Love Hewitt

7,8
7 180 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Love Hewitt

Każdy kto lubi Jennifer niech zagłosuje na 10.
Będzie się wtedy pięła do góry w rankingu.
Może znajdzie się nawet (jeśli wszyscy będą głosować na nią na 10) pierwsze miejsce.

TheChronic

glosje na nią 10/10. Mieszkam w Gdańsku

Kinomaniak20

Dzięki że zagłosowałeś. I zachęcam innych do głosowania 10/10!!!!!!

TheChronic

Ja zagłosowałem już dawno 10/10 i też prosiłbym w swoim imieniu o takie głosowanie , chciałbym ją zobaczyć na czołówce listy :) Pozdro.

___PREDATOR___

Hej i co to ma być?
Miała się piąc w góre, a nie spadać w dół!
Teraz wszyscy głusują na 10!
Pokażemy, że możemy byc solidarni!
Kurde to brzmi jak jakieś przemówienie. :D

TheChronic

Ja sądze że wchodzą tu ludzie i specjalnie zaniżają głosy, ja bym bardzo chciał aby nastąpiła solidarność , nie mogę głosować za wszystkich ( można tylko raz ) ja ciągle mam 10/10. Ludzie Please! :)

___PREDATOR___

Mam jeszcze lepszy pomysł ( tu na forum toczona była wojna Jennifer vs Paris Hilton ) i chciałbym aby wszyscy którzy maja Paris za nic, zagłosowali na jej stronie na "1" co przyczyni się do zagłady tej "gwiazdy" :)

TheChronic

Dołączam się. Dyszkę dałem już dawno, ale popieram jak najbardziej ideę. Jennifer bije na głowę Hilton pod każdym względem. Zresztą was nie trzeba przekonywać:)

masc

Cyba niektóży źle zrozumieli (albo robia na złość) i głosują na 1, amja dodać jeszcze zero czyli 10... 101 miejsce...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones