Jennifer Love Hewitt

7,8
7 170 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Love Hewitt

Ogladałem z nia wiekszosc jej filmow,jak zle zagrała to nadrabiała uroda.

sador1991

Tak ona jest naprawę piękna. Lubię oglądać z nią Zaklinacz dusz.

sador1991

Piekna bezapelacyjnie

użytkownik usunięty
Goracy

cudowna jest. uwielbiam ją za Wielki Podryw

Wieli podryw to jej najlepsza rola moim zdaniem

sador1991

ot tak zgodzę się :)

Goracy

i te cudowne piersi

sador1991

zazraz zaraz a możesz przytoczyć choćby jeden film w którym źle zagrała

tomucho77

W filmach z poczatku kariery

sador1991

acha ale teraz już gra lepiej niż na początku kariery

sador1991

ona nie jest piękna ona jest po prostu cudowna

sador1991

7 czy 8 kwietnia oglądałam chyba z nią, koło 19.00 film na tvp2, o trójce chłopców, którzy zginęli w pożarze sierocińca ale ich duchy ciągle były w tym budynku i główna bohaterka chyba właśnie Jennifer rozmawiała z nimi. Wie ktoś co to za film? Nie mogę go znaleźć w filmografii, może to nie ta aktorka?

yennefer1989

a nie jest to serial zaklinacz dusz

tomucho77

dokładnie Zaklinacz Dusz, sezon I odcinek 5

yennefer1989

W serialu na TVN7 tez gra

marcelstachura777

Chociaż teraz waży pewnie z 90kg jak widziałem ją ostatnio ale schudnie i będzie dobrym MILFem.

sador1991

Tylko czemu sie nie chce rozbierac na ekranie? :)

Havard

Bo jest inteligentna ?

Havard

a co wacek cię swędzi ? i chcesz sobie go pomasowć

tomucho77

a co? nie masz co z lapczynami robic i oferujesz pomoc ?

Havard

zgłoś się ze swym wackiem do pierwszego lepszego burdelu pedale

tomucho77

W takim przybytku latwiej o syphilis, niz ucieche... Choroba ta, nieleczona, jak pewnie wiesz z autopsji powoduje przemiane mozgu w papke...

Havard

a tak ogólnie rzec biorąc o co biega ?

tomucho77

Niemialbys ochoty ocenic jej kunszt aktorski z dobrze wyrezyserowanej scenie rozbieranej? Tylko o to :)

Havard

a to mało razy w filmach pokazuje cycki / to co ma dla ciebie pokazać ginekologię ?

tomucho77

niestety nie mialem przyjemnosci zadnego z nich zobaczyc... podaj tytul, choc jednego. i nie popadaj w skrajnosc.. Fakt, ze lubie "gole baby na ekranie", (zwlaszcza atrakcyjne) jeszcze pedalem mnie nie czyni...

Havard

obejrzyj sobie wielki podryw a zobaczysz ją w całej okazałości (oczywiście w kostiumie)

a co? nie masz co z lapczynami robic i oferujesz pomoc ? to twoja odp. czyż nie zalatuje ona pedalstwem ?

tomucho77

haha.... Jestes pieniacz, w dodatku bez poczucia humoru i nie potrafiacy wylapac nawet najbardziej prymitywnej ironii. Na cale szczescie to nie moj problem, tylko kogos, kto zechce isc z Toba przez zycie ... Pozdrawiam i bez odbioru

Havard

jestem całkiem spokojny i wyluzowany i również cię pozdrawiam i przez życie już idę wraz z moją babą

tomucho77

W takim razie koncze piwo, pije Wasze zdrowie i spadam ogladac "Columbo" - jedyny film, ktory toleruje, mimo braku golych bab

Havard

co chlipasz ? i ile ma volt ?

tomucho77

cholernego Kronenbourga, z przesmieszna iloscia 5%. (oni to osmielaja sie nazywac piwem).. niestety jest to jeden z niewielu browcow, w miare znosnych, ktore sa ogolnodostepne na wygnaniu...

Havard

acha a lubię alpażury i piwko faxe...

tomucho77

Tak ona jest piękna przyznam się widziałm mało filmów z nia ale zaklinacz dusz bardzo mi sie podoba .. szkoda ze task mało odcinków jest dostepnych online

Kasmilla

To obejrz z nia jeszcze kilka

sador1991

Wlasnie mialem przyjemnosc obejrzec jej zdjecia na interii, ktore mialy ja rzekomo skompromitowac... (bez makijazu) Podkreslam - mialem przyjemnosc, gdyz do tej pory nie mam pojecia o co moderatorom interii chodzilo... pod maska tapety i tak ukazala sie bardzo urodziwa kobieta. Ktos mi to wytlumaczy? Czy tez moze ja sie starzeje..,...

Havard

Prawdziwą urodę kobiety można rozpoznać dopiero wtedy kiedy nie ma na twarzy ton podkładu, a Jennifer do takowych bóstw zalicza się.

tomucho77

Ja urode poznaje wtedy, kiedy usmiechnie sie nad ranem... Do rzeczy, tytul sugerowal, ze oczom mym ukaze sie jakis potwor (zakryjcie oczy dzieciom.) W tym przypadku mamy chyba do czynienia z upadkiem profesionalnego dziennikarstwa...

Havard

To raczej był debil paparazzi a nie dziennikarz, który czerpie przyjemność z czyjegoś niszczęścia lub z czyjeś prywatności.
Takich mongołów wysyłał bym odrazu na ciężkie roboty żeby im debilizm z makówek wyparował.

tomucho77

Gdyby taka Jeny budzila mnie nad ranem, raczac mnie sniadaniem, nie nazwalbym tego nieszczesciem... o makijaz, tez bym nie zapytal... poprosilbym tylko o wychodne na browca,w czasie kiedy ona bedzie nakladac na twarz ogorki... Debilizmu prasowemu nie jestesmy w stanie zapobiec, gdyz go sami mimowolnie podsycamy...

Havard

Nie powinna sie malowac jest piekna:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones