Jennifer Love Hewitt

7,8
7 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Love Hewitt

miałem film "Little miss millions" - mała milionerka na kompie i niestety dysk mi sie sypnał, Nie moge w zaden sposób odzyskac tego filmu - torrenty etc..... nie zdazylem go nawet obejrzec prosze serdecznie jesli ktos moze mi pomoc napiszcie do mnie. Dziękuję !!!

smoke_city

Już mam ten film i wbrew bardzo niskiej ocenie uważam że spokojnie 6,5/10 powinien mieć. To jest film familijny o świętach, trochę śmieszny i trochę wzruszający. Jennifer jest tak słodka że ciężko oderwać od niej oczu ;-) Wsþolnie z Howardem Hesseman stworzyła fajny duet. Warto obejrzeć

użytkownik usunięty
smoke_city

Zgadzam się, Jennifer od zawsze miała swój urok osobisty.;) Jest piękną a na dodatek dobrą aktorką. (Nie rozumiem zbytnio podstaw do krytyki jej gry aktorskiej- wg mnie jest bardzo naturalna w swoich produkcjach). Gorąco polecam film: Zagubioną Walentynkę oraz serial: Zaklinacz Dusz z J.L. Hewitt w roli głównej. (Polecam najnowszą produkcję telewizyjną: Client List, the).

użytkownik usunięty
smoke_city

Oczywiście genialna komedia na pochmurny dzień: Wielki Podryw. Nie było minuty pozbawionej komizmu ;)

A ja polecam "If only" dramat, romans i niech ktoś napisze ze JLH nie potrafi grać... Z czasów mojej młodosci dwa filmy młodzieżowe: "Trojan Wars" piosenka Peter Murphy "I fall with the knife" towarzyszy mi do dziś :P i "Can't hardly wait". I tu i tu JLH wygląda fantastycznie.

użytkownik usunięty
smoke_city

"If only" to jeden z lepszych dramatów XXI wieku. Końcówka miażdży na kolana;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones