Jennifer Love Hewitt

7,8
7 180 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Love Hewitt

Ładne ciało...i tyle chyba?????

Michal1992

Zgadzam się w 100%. Ma tylko ładne ciało. Twarz - nie ładna, gra - niezbyt... Ale seksownych aktorek jest wiele, więc ja jestem na "nie".

adam_

No cóż, moge się tylko z tym zgodzić. Ale z taką twarzą powinna robić za pasztet zajęczyw, czyli za szmulę, która jest brzydka a prz waleniu jej strasznie jęczy, czyli pasztet za jęczy.

opoz

Opoz zastnawiam się skąd w Tobie taka agresja z stosunku do osoby z ekranu? Nie należę ani do jej fanek ani do anty, miałam o niej niskie mniemanie po tych rolach słodkich dziewcząt, jednak po jednym filmie zmieniłam o jej grze zdanie.
Dziwne jest też to, że oceniasz jej wygląd, co zajmuje większość Twojej równie dziwnej wypowiedzi. Rozumiem, że jej osoba może Ci nie odpowiadać, ale to nie wybory miss.

blacki

Powiadasz, że we mnie jest agresja. Hm, cudze pod lasem widzi ale swego pod nosem już nie za bardzo. Zobacz sobie na mój wpis, tam dopiero błyszczą w atakowaniu mojego gustu - ale nie żale się, ja to chyba uwielbiam. Chodzi mi o to, że widzisz tylko to, co chyba chcesz widzieć.
A co mam oceniać, skoro marna z niej aktorka. Oceniam to co jest najbardziej widoczne i chcę dodać tylko, żeby być fair, że widziałem ją tylko w dwóch filmach (Koszmary minionego i następnego lata) i jako zagorzały fan horroru oceniam ją pod tym względem. Zamiast grozy było świecenie...wiesz sama czym.
Moje wypowiedzi są dziwne? Czy pisze niezrozumiale albo w innym języku? STARAŁEM się zachować wszystkie prawa logicznej wypowiedzi? Pokaż mi moje błędy, bo chcę je oczywiście poprawić.

opoz

W obu filmach, które wymieniłeś rzeczywiście zagrała nieciekawie, więc nie dziwię się, że taki masz do niej stosunek, podobny zresztą niż ja całkiem niedawno. Ona się po prostu nie nadaje do horrorów. Nie wiem czy lubisz takie kino, jednak polecam Ci "If Only", bo tam naprawdę się wykazała, to chyba najlepszy jej film.

Pozdro :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones