Jennifer Love Hewitt

7,8
7 180 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Love Hewitt

Ciekawe czy doczekamy się kiedykolwiek jakiejś dobrej roli pani Hewitt bo ja w to głęboko wątpię

Daniello_

"Nic po za tym" to Ty jesteś :) A i na drugi raz jak ci sie jakaś osoba nie widzi ( w szczególności Jennifer) to nie wchodz na takie stronki i nie wypisuj głupot. :) Dziecko, idz lepiej spać ,i umuj twarz bo mleko pod nosem:)

___PREDATOR___

oo widzę obrońcę pani Hewitt. To może powiedz mi gdzie wg Ciebie wypadła tak "wspaniale"?? W koszmarze poprzedniego mającego związek z następnym, który zapoczątkował kolejny będący jednak wcześniejszym latem?? A może podkładając głos pod Meduzę?? Hehe na razie jej kariera jest cieniutka jak żyłka i lepiej niech się weźmie za siebie, a ty nie łudź się że to dobra aktorka bo tylko się ośmieszasz

Daniello_

Obrońcą jestem i odpowiem Tobie, że jakbyś oglądnął If Only to byś zmienił zdanie, a jeśli wciąż byś Jej talentu nie zauważył to poprostu się nie znasz na aktorstwie :)

___PREDATOR___

a już myślałam, ze naprawdę jesteś osobą, która "zwalcza chamstwo chamstwem" ale ty po prostu reagujesz nim na każdą niepochlebną opinię o tej pani (do której ja notabene nic nie mam :P żebyś od razu mnie nie napadł :))

Daniello_

te ZEUSik a jakie filmy Jennifer widziałeś bo skoro twierdzisz ze nie miała dobrych to chyba żadnych nie oglądałeś. A po twjej ksywce widze ze masz przerośnięte EGO i pewnie nic do zaoferowania wiec wypisujesz takie głupoty zeby sie dowartościować. ŻAŁOSNY JESTEŚ.

Xander

Witam Kolegę i popieram w pełni...jak zwykle :)

Xander

Zeus to moja szkolna ksywa i dlatego taką posiadam. If only widziałem i w ogóle mi się tam nie spodobała, zresztą jak zwykle. J.L.H.jest słabiusieńka i potwierdzi to każdy znający się na aktorstwie

Daniello_

słabiutki to ty jesteś i nic nie wiesz o aktorstwie, żal mi ciebie, Mam nadzieję, że trochę ludzi mnie tu poprze, a jak nie to trudno, gdzieś na tej "wojnie"na słowa miałem się nauczyć że trzeba tolerować wypowiedzi innych, bo przecież po to jest forum, ale ja wolno się uczę ;)

___PREDATOR___

W pełni popieram Zeusa. Uważam że jest ona tak beznadzejną aktorką, a według mnie to w cale ładna nie jest... no ale cóż "Pan" Predator (bo przecierz ona tu jest tylko dorosłym człowiekiem, a reszta wedłgu niego to z pewnością tylko ci co nie lubią J.L.H to dzieci z przedszkola) przecierz jest w nią tak zapatrzony że aż nie zauważa jej "gry " aktorkieskiej która jest ehh porpstu żenująca , oczywiście nie mówie że jest ona najgorszą altorką jaką znam, no ale najlepszą też nie jest... ale jak Pan Predtaor powiedział, to jest forum na którym każdy może swoje zdanie wypowiedzieć, więc nie widzę powodu dla którego wszyscy tak się oburzają. Wiem też ze nie znajdę tutaj wielu ludzi którzy mnie poprą, ale nie chodiz mi tu o jakiekgolwiek zwrócenie uwagi na siebie, tylko po prostu chciałam się wypowiedzieć na ten temat jak już to zrobiłam na innym temacie o niej i zostałam za to napadnięta jakbym kogoś przynajmniej pobił, więc Panie pPredaotrze, widzę że to co napisał Adam doatrło reszcie chcoiarz w minimalnej części do Pana. To wszystko. Achca jeszcze jedneo do Pana Predatora , chcialabym psrosić aby Pan także zwracał się do mnie per Pani ponieważ nie przypomniam sobie abyśmy przeszli na Ty.

katarzyna_5

tak z Adamem jakoś się dogadałem,.. ale prosze nie mówić do mnie Pan ,bo to poprostu nie pasuje ( chyba że do nazwiska lub imienia ) , jestem poprostu PREDATOR, a ty jesteś KATARZYNA i tyle...:) A co do "aktorstwa" ogólnie pojętego to mnie już śmiech bierze jak widze że wszyscy "szpanują" wiedzą o aktorstwie jakby conajmniej nimi byli, wszyscy sądzą że znają się najlepiej ,a Ja widze to trochę inaczej dla mnie aktorstwo to jest to jak aktor jest odbierany przez publike ,czy dobrze wtapia się w rolę mu przypisaną i czy z tego się wywiązuje i czy potrafi zaciekawić widza i to jest dla mnie "aktorstwo" i w sumie nie wiem czy ktoś umie zdefiniować dobre aktorstwo, czy potrafi zarzucić Pani Hewitt czego jej brakuje i co powinna zmnienić w swoim fachu...Dziękuję, Pozdro .

___PREDATOR___

Zeus a jaką szkołę aktorską kończyłeś bo przecież bardzo dobrze się znasz na aktorstwie. Moze sam jestes aktorem? A TY Katarzyna jakie masz tytuły naukowe bo ja chciałbym sie do Ciebie zwracać np. DR. MGR. INŻ Katarzyna jesli takie tytuły posiadasz. Co ty na to Predator??? ;)

Xander

No to bardzo ciekawe jest właśnie :) jakie Macie wykształcenie związane z aktorstwem, może szkoła filmowa w Zadupiu Dennym ;)

___PREDATOR___

Wiesz Predator nie chcę się o Tobie wypowiadać po Twoich wypowiedziach, jednak Twoje komentarze są infantylne, prostackie i najbardziej chamskie na tym forum typu: Zadupie Denne... :|

Pozdrawiam wszystkich uczestników dyskusji=]

adam_

No wiesz , nieraz mam ochotę napisac coś dla śmiechu a nie ciągle inteligentne teksty( co drugi to lepszy :)

___PREDATOR___

Nie napisałabym że jest taką kiepska aktorką, bo dziewczyna sie naprawdę stara i nawet przyzwoicie czasami jej to wychodzi. Podobala mi sie w "Wielkim Podrywie", bo zagrala dosc konkretna postac. Poza tym nie przypominam sobie niczego innego, ale wydaje mi sie ze na pewno cos tam ma w filmografii. Dziewczyna ma poczucie humoru i dlatego tez sprawdza sie w komediach. Pytanie czy potrafi wiecej? To zalezy od kolejnych produkcji.
Podsumowując nie stawiam jeszce krzyżyka.

nyaa

Polecam film If Only , to według mnie najlepszy jej film, i możesz poczytać moje posty ,bo w niektórych wypisuję filmy warte uwagi :)

___PREDATOR___

Ehh... no tak... cóż może was zaskoczę ale nie ma jak narazie żadnego tytułu a tak na marginesie , to aktorzy nie mogą posiadać magistra doktora, inzyniera czy innych... poza tym okereślenie "aktorstwo" jest względne więc każdy może rozumieć to inaczej, oczywiście w większości jest to po prstu gra w filime... ale ja na ten temat o grze aktorskiej Jennifer nie będe sie wypowiadac poniewaz widzialam z nią jedynie 3 filmy, w których nie podobało mi się jak grała, więc jeśli miałabym oceniać ją na tej podstwaie , to stwierdziłabym ze nie umie grać za bardzo... no ale ja (jak wypowiedziałam się już na innym temacie) sądze ze ona wlasnie juz predzej mialaby cos do zaoferowania gra aktorska niz wygladem.. cóż nei podoba mi sie jej wygląd i to kompletnie a w szczegolnosci jej znieksztalcony nos male oczy niski wzrost i duze oraz dziwnego ksztaltu uszy...

katarzyna_5

No i nie musi ci sie podobac. Zakochaj sie w Angelinie Jolie i po sprawie, kupisz sobie plakat i bedziesz sie nocami wpatrywac myslac o pieknych pocalunkach. No widze ze Katarzyna sobie wziela do serca niektore wypowiediz i w koncu zaczela o aktorstwie a nie urodzie. Zastanawiam sie co mialas na mysli piszac ze aktorstwo to pojecie wzgledne.

nyaa

A mnie zastanaiwa to czy ty nie jesteś przypadkiem lesbijką

katarzyna_5

hahahhahaahha to chyba jets doslowne tlumaczenie mojego posta. Piszesz o tej urodzie jakby to byla sprawa życia i śmierci, wiec nie dziw sie ze z ciebie kpię.

katarzyna_5

No muszę się w jednym zgodzić , Jennifer jest trochę niska:) Ale nie raz małe jest piękne :)

___PREDATOR___

No widocznie dla mnie wygląd zewnętrzny ma duże znaczenie, przynajmniej jeśli ktoś jest osobą publiczną. Więc jeśli będe miała ochotę, to będe mówiła o jej wyglądzie ile tylko zechcę

katarzyna_5

a możesz mówic ile chcesz. Tylko problem w tym, że jeszce ktos musi to uszanowac. Ja do tych osob na pewno nie należe. Katarzynko a myslałam jeszcze kilkadziesiąt minut temu ze wydoroslałas. Nawet zaczelas cos o aktorstwe pisac. Wiesz co zapraszam ciebie na forum Filipinka.pl mysle, ze to idealne dla ciebie miejsce i znajdziesz z pewnoscia rowiesniczki o podobnym guscie i stylu pisania co ty.

nyaa

A ja zapraszam Cie na froum Les.pl tam na pewno znadjziesz panie o podobnej orientacji seksualnej co twoja....

katarzyna_5

jak milo ze sie zloscisz :)
Ciekawe, ze mnie tak dobrze znasz ze nawet wiesz jakiej orientacji jestem. No coz na jasnowidza raczej sie nie nadajesz. Pisz sobie co chcesz, do twojego zenujacego poziomu z pewnoscia sie nie znize, wiec jesli jestem w twoich oczach les to moge nia byc a co mi tam. To co masz cos jeszce ciekawego do powiedzenia czy skonczyl ci sie zasób słów?

nyaa

;(;(;(;( ojej zaraz sie popłacze dlaczego jesteś dla mnie taka nie miła ;(;(;( ;( nie mów tak do mnie;(;(;( bo przykro mi sie robi;(;(;(

katarzyna_5

zastanwiam sie czego takie gówniary szukają na Filmwebie, wrażeń?

nyaa

najwyraźniej.. a ja już ci powiedziałam co mnei zastanawia.... a nie wiem czego jakichś wieśniar które bronią karłów, a wiesz co jeśli tak strasznie jestem ci oboejtna ja i moje zdanie to po co twoje wypowiedzi na tym forum sa skierowane pod moim adresem? ( to pyt. retor.)

nyaa

no ...no , panie się pokłuciły:) heheh długo na to czekałem heheh:)))

___PREDATOR___

doprawdy:P? no to sie doczekałeś ale ne pozowle jakiejś lesbijce tak sie do mnei zwracać a już na pewno ze ejstem gówniara PHI!!!!!!!! :P:P:P:P

katarzyna_5

bo jestes jesli nie masz 18 lat minimum to jestes gówniara jak nic, a po twoich wypowiedziach to nawet uwazam ze 16 nie masz.
Smieszy mnie osoba ktora koniecznie musi sie wypowiedziec na temat urody Hewitt jakby byla wielkim znawca piekna a do tego okazuje sie ze jest dziewczyna i jeszcze smie mnie nazywac lesbijka będąc tym samym obruszoną po wczesnijeszej wpowiedzi w ktorej to ja jej zasugerowalam dziwne zachowanie.

nyaa

Nie obchodzi mnie to co o mnie sądzisz... a ty te swoje teksty fałszywe możesz sobie wsadzić w ****

katarzyna_5

jasne nie obchodzi cie :) Wiesz co mnie najbardziej wkurza na Filmwebie takie gówniary jak ty, która pojawiaja sie w mgnieniu oka pisza głupoty w stylu "ale ma ryj bleeeeeeeeeee" i o kinie nie maja najmniejszego pojecia. Wkurza mnie to ze w Poslce mamy taka debilna mlodziez (z malymi wyjatkami), ktora nie potrafi prowadzic normalnej dyskusji i nie potrafi sie normalnie w sposob kulturalny wypowiedz. To nie chodzi o Hewitt (ktora mi totalnie zwisa) ale o takie siksy jak ty.

nyaa

N ok. Ale czemu miałabym nie pisać że ona mi się nie podoba? chyba po to własnie jest jej forum, żeby wypowiadali się nie tylko jej fanie ale także osoby które jej nie darzą zbytnią dymapatią a to że ona mi sie nei podoba moge napisać i nic i do tego bo to jest moje odczucie w kierunku jej urody. I wypraszam sobie żebyś nazywała mnie siksą , rozumiem że odezwała się w tobie wiejska solidarność, ale to nie ejst wystarczający argument.

katarzyna_5

Dobra mozesz pisac o jej urodzie , zreszta mozesz pisac co chcesz, ale ja np nie chce czytac o tym co kto uwaza na temat urody aktora ale co uwaza na temat aktorstwa bo to portal filmowy a nie forum miss world. Mozna napisac o aktorstwie i dodac cos o urodzie, ale ta wypowiedz musi trzymac jakis poziom. W koncu nie jestesmy w przedszkolu. Jesli jej nie lubisz i potrafisz podac trafne argumenty i napisac to w sposob kulturalny to raczej watpie zeby ktos ciebie skrytykowal.

nyaa

no ok ale czemu miałabym pisać kulturalnie albo chamsko? przecierz to moja wypowiedź a jak ktoś nie chce to neich nie czyta, i nie widze powodu dla którego miałąbym się podporządkowywać tobie i twoiemu zdaniu na ten temat. jeśli będe miała pisac chamsko to będe to robić , a ty mozęsz po prstu nie czytać tego co ja pisze jeśli cie to tak irytuje, ja to pisze dla siebie a nie dla innych, wiec ze nie ebde miec tu zbyt duzo sprzymierzencow bo raczej malo osob dzielacych moje zdanie wejdzie tutaj, jednak dwie takie juz sie znalazy, nie na tym ,lecz na innym temacie, wiec moze wszyscy ludzie tutaj sa "przedzszkolakami" jak ty to mowisz, a tylko ty i Predator no i wasi p

katarzyna_5

Zgadza sie, gówniarzy na Filmwebie jest mnóstwo, a ja juz mam taki charakter ze zawsze staram sie sprowadzac ludzi na dobra drogę. Widzisz mozesz pisac co chcesz, ale ja ci tylko wyjasniam kiedy twoje zdanie będzie szanowane. Pytalam sie czego szukasz na Filmwebie, bo wlasnie to mnie najbardziej intryguje. Chcesz podyskutowac? Watpie patrzac na twoje wypowiedzi. Wiec po co tu jestes?

nyaa

Widzisz ale ta strone nie jest dostępna od lat 18 ( bo rzecierz wg. Ciebie od tego wieku nie ejst się gówniarzem). Więc, wątpie żeby uadło ci się sprowadzić wszystkich na tą Twoją "dobrą drogę", widzisz, moim zdaniem, Ja wcale nie ejstem na ajkiejś Złej czy Dobrej Drodze, po prstu "taki mam charakter" i nie zależy mi na tym czy moje zdanie będzie szanowne czy też nie, bo ja to piszę jak już wczesniej mówilam dla siebie. No cóż chcesz wiedzieć czego szukam? Zapytaj sie wróźki, może ona ci powie

katarzyna_5

Wiesz tu nawet nie chodzi o wiek, bo znam pewne osoby ktore nawet majac 15 lata maja cos wiecej do powiedzenia. Szkoda ze to nieliczne wyjatki. Jesli chcesz pisac dla siebie to zaloz sobie blog, tam bedziesz mogla wypisywac cokolwiek ci przyjdzie do glowy, tutaj natomiast ludzie to czytaja dlatego zlituj sie i badz chociaz jedna osoba , ktora z grona tych natolatek takich głupot w dodatku w takiej formie pisac nie bedzie.

nyaa

A wiesz to może powiedz mi w takim razie bo ja tego nie łape już kto jest dla ciebie gównizrem jaki człowiek?
No sory ale ja nie bede zkłądać żandego blogu żeby wypowiadać moje zdanie po to jest forum żeby to robić a mi nie chce sie zadnego bloga zkałdać ... i nie zlituje sie , to ty sie zlituj i daj mi wreszcie spokoj, nie zwracaj na mnie uwagi i bedzie ok.

katarzyna_5

nie bede zwracac uwagi jak nie bedzie twoich wpisów.
Dla mnie gówniarzem jest osoba nidojrzala, która nie potrafi dyskutować i wypowiada sie na tematy o których nie ma pojęcia. Poziom jej wypowiedzi wola o pomste do nieba, a ona sama broni sie tylko tym, ze takie jest jej zdanie i juz. Przewaznie gówniarzami sa osoby młode, które nie maja jeszcze wyrobionej opini na rozne tematy, ale za wszelka cene chca sie wypowiadac, nawet jesli sie kompromitują.

nyaa

Acha. Czyli widze, że jednak będziesz ciągle zwracać uwagę, bo ja będe wypowiadać się na tym forum. Cóż przykro mi że nie udało ci się "sprowadzić mnie na dobrą dorge"

katarzyna_5

a mi przykro, ze bede musiala twoje glupoty czytac, bo nie wiem jak nazwac to czym sie tak sczycisz. Zreszta zastanwiam sie czy nie stworzyc jakiejs czarnej listy Filmwebu, zawierajacej najglupszych z najglupszych na Filmwebie. Strzez sie.

nyaa

ojej boje sie.. jak to strasznie zabrzmialo, chyba powinnam z ochorną zaczac chodzić , bo jeszcze mnie napadniesz jak bede wracac do domu

katarzyna_5

no i wlasnie taka wypowiedz sugeruje ze masz 10 lat mentalnie.

nyaa

a co twoim zdaniem powinnam napisac, jesli jestem obrazana, moze"tak amsz racje jestes moja idolka uwielbiam jak mnei krytykujesz, rob to dluzej?" bo nie sadze

nyaa

No prosze nasza "wykształcona" i "opanowana" Katarzyna zaczęła się denerwować i pisac brednie nie trzymające sie ładu. No i widzisz dziewczynko jak łatwo wyprowadzić cię z równowagi. Brawo Nyaa. I katarzyna przestac pisac wyłącznie o wyglądzie Jennifer bo naprawde zaczynamy sie zastanawiac nad twoją orjentacją.

Xander

Nasza? Czemuiszeszw liczbie mnogiej? No co ty nie powiesz, też mi nowość zawsze o tym wiedziałam. Nie pisze o jej wyglądzie wyłącznie, jakby.ś tego nie zuważył. jeżeli tak bardzo ci na tym zalezy, to moge zaczac też krytkować jej gre w Garfieldzie, Wielkim Podrywie i Koszmarze Nastepnego Lata

katarzyna_5

No to zrób to. Zyskasz w moich oczach jesli zrobisz to w umiejetny sposob, choc watpie w to wielce.

katarzyna_5

aż strach napisać opinię ...a nóż zostanę "napadnięta" przez obrońców albo przeciwników Pani Hewitt...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones