Jennifer Love Hewitt

7,8
7 186 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Love Hewitt

Jedyne co potrafi robić w filmach, to świecić cyckami. Kompletne beztalencie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
___PREDATOR_2_

Po pierwsze Jennifer świetnie gra, jest super aktorką, a po drugie na pewno nie świeci cyckami jak to napisałes!!! Jak nie masz pojecia o jej grze aktorskiej to sie tu nie wypowiadaj. A jak jej nie lubisz to po co przychodzisz na jej stronke?

Nikki

No tak, przecież jej talen został doceniony przez MTV. Fajny z ciebie gościu PREDATOR, tak miło się wypowiadasz, jesteś zajebistym przykładem młodzieńca o niewybrednym guście.

opoz

do ludzi odnoszę się odpowiednio ale nie do "psztetów" ktore krytykuja utalentowanych ludzi, a o gustach się nei dyskutuje.

___PREDATOR___

No, tak jak mówisz. To czemu dyskutujesz o moim guście? I nie pisz z pianą na ustach, bo gubisz literki.
Widzę, że już się ogarnęłeś i postanowiłeś zaprezentować się z innej strony, tej bardziej kulturalnej.

opoz

Mogłeś napisać że "mała aktoreczka i nie podoba ci się" a nie pasztet, bo to mnie najbardziej wkurzyło.

___PREDATOR___

Jakby byla kiepską aktorką to by nie dostała ani jednej roli, a na swoim koncie ma troche rol!!!

Nikki

Ostatnio nie dostala zadnej ciekawej roli (nie sadze zeby garfil byl spelnieniem marzen ;P) ale to nie znaczy ze nir potrafi grac - ona wam jeszcze pokaze a ze ma duzy biust to tylko zaleta.

Kathryn

Uprzedziłaś mnie, własnie chicałem to samo napisać. Miara ilości ról nie może być proporcjonalna do umiejętności grania. Ludzią podoba się jej twarzyczka i (powiem to po raz ostatni) bufoty co nakręca producentów, nic dziwnego, dla nich liczy się zysk.

opoz

Wiesz to zalezy od gustu niektorym sie moze podobac, niektorym nie (zdania sa bardzo podzielone) Raczej Jennifer nie najlepiej wypada w box-officach (ale zaloze sie {ostatnio mam jakas manie zakladania sie o wszystko :D} ze jak nakreci jakis film , napewno zarobi duzo kasy , na razie nie ma szans bo kreci duzo seriali (wlasnie sciagnalam sobie najnowszy i wcale nie gra tak zle). Dobra niewazne nawet jesli nie jest najladniejsza(i tu klaniaja sie gusta) ani najlepsza aktorka , Jennifer jest cudowna osoba , jest mila i uprzejma (wystarczy obejrzec jeden wywiad z nia by sie o tym przekonac) np. wyslala roze Gwyneth po tym jak ta zdobyla oskara (gwiazdy sa tak zadufane w sobie ze tego nie robia ale ona taka nie jest) albo dala kwiaty Sarah Michelle Gellar jak sie spotkaly na planie IKWYDLS i Sarah nie mogla sie zaklimatyzowac bo to byl jej 1 film w ktorym grala jedna z glownych rol i pmagala jej we wszystkim . Jest naprawde cudowna i przemila .


Ale ok widze ze cie nie przekonam (wiedz ze ja kiedy bardzo nie lubilam Jen a teraz nic do niej nie mam jak zobaczylam wywiad z nia) ale nie wyzywaj tu na forum bo ty przewaznie zagladaja Fani Jen i ich tylko obrazasz , zachowaj pewne uwagi dla siebie .

Kathryn

Po to walczyliśmy o pluralizm, żeby można było się wypowiadać zarówno pro jak i negatywnie o pewnych sprawach. To, że mam inne zdanie niż twoje od razu ma mnie blokować w głoszeniu swojej tezy, tudzież gustu. Ja wiem, że nasz kraj może się jednym wydawać za 3 świat, ale chyba pewne podstawy o prawie i tradycji po-Solidarnościowej (wolność słowa) powinnaś mieć opanowane.
Wracając do aktorki. Jest wiele gestów robionych na pokaz przez ludzi sławnych. Więc jeśli chodzi o ten kwiatek, to powstrzymał bym się od euforii. A o wypowiedzi przed kamerą to chyba sobie zażartowałaś ze mnie, politycy też w obiektywie są święci, jak i wszyscy z bandytami włącznie. Nie oceniajmy ludzi po tym, jak oni chcieli by, żebyśmy ich widzieli. Oczywiście nie twierdze z całą pewnością, że jest ona najgorszą menelką, ćpa i wali się na boku z kim popadnie ale twój tok myślenia (oceniania osoby po występie przed kamerą) jest dość wątpliwy. Lepiej podejdź do tego z dystansem, bo każdy będzie Kit kit wciskał, nawet forumowicze na FW :)

opoz

Owszem można się wypowiadać tez niegatywnie, ale nie musisz robić tego tak jak napisałeś to w swoim pierwszym poście w tym temacie. Można to ująć w bardziej kulturalny sposób.

Nikki

Jakoś do PREDATORA się nie przyczepiłaś. Jak ja pluje to ślina a jak on pluje to deszcz?

opoz

Predator to co innego bo go zdenerwowałeś, jednak tez nie powinien tak się wysławiać.

Nikki

Wymiana z tobą zdań to czysta przyjemność. Idźmy dalej twoim tropem. Mnie zdenerwowała gra tej aktorki. Więc chyba miałem takie samo prawo zaprezentowania swojej myśli tak jak to zrobił PREDATOR, chyba się z tym zgodzisz?

opoz

Najeżdżasz na nią misiek, a tak naprawde to -założe sie- bys ją przeleciał:) Nie pasuje ci że świeci cyckami w każdym filmie? Jak ja bym miał takie płuca to też bym świecił. Dałbyś se już spokój z tą prowokacją, bo niektórym fanom JLW pikawa wysiądzie:) 3m sie ramy

Yasiu

A co z moją pikawą podczas oglądania jej w akcji???

opoz

mała czy nie ale dałbyś se bata na talarki pokroić żeby na ciebie spojrzała....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
opoz

No bardzo dobrze że masz... ale co z tego hehe :)

___PREDATOR___

No właśnie nic - nie zroumiałeś czy jak...?

użytkownik usunięty
opoz

ale ona naprawde nie jest ładna, to tylko makijaz(kiedys był program w którym była niepomalowana, wygladała jak zwykła szara dziewczynka siedząca za kasą w tesco) i w filmach gra słabych, jedyne co można powiedziec o niej to to ,że jest zgrabna, wiele znam takich co tylko ładnie wyglądają jak sie pomalują ,normalnie bys na nich nie spojrzał...o aktorstwie sie nic nie wypowiem...bo takowego nie wdzie u niej

PREDATOR znalazłby sobie jakąś dziewczynę, bo przez Jenifer skończy chłopak jako prawiczek z obolałą dłonią (lol)

opoz

"Świecić cyckami"? Jaaaa... ale fajnie! Ja też tak chcę!
...

Integra_2

świetne sobie tutaj gadu-gadu urządziliście (mogę się przyłączyć?) nagrody to zajebiste ma nie ma co: http://jennifer.love.hewitt.filmweb.pl/Jennifer,Love,Hewitt,nagrody,i,nominacje, PersonAwards,id=3414 [jennifer.love.hewitt.fi ...]

użytkownik usunięty
kamikaze81

nagrody prost z dupy taka z niej aktorak, MTV do fabryka kiły

Ona jest brzydka i to jak!!!! Jezu ja nie wiem czemu niektórzy uważają ją za "piękność"...

digital8

heh jak sobie znajdziesz choc troche laske podobna do niej to powodzenia

opoz

Uważam że Jennifer umie grać.Ma talent.Może i nie jest jakąś tam pięknością ale ładna jest.

opoz

O aktorstwie sie nie wypowiem, ale jesli 'pasztet' to o jej urodzie - hmmm... Az boje sie zagladac do Twojej lodowki :).

Pr0t0n

Chłopaczku, zobaczył byś ją rano bez makijażu - dopiero trampki by Cię poniosły :D
Oceniać gwiazdeczki bardzo łatwo na ekranie i zdjęciach (retuszowanych) ale poszperaj tu i uwdzie a zobaczysz jak wygląda ten twój "pasztet".

opoz

ja wiem czy pasztet, ja ją uważam za świetną aktorkę młodego pokolenia i piękna laske.
przyczep się do jakiejś innej osoby, może zobacz na siebie?

opoz

Spójrz w lustro, a pasztet ci się objawi.

uva

Takiego czaru na objawienie jeszcze nie używałem.

CZARY-MARY, ABRAKADABRA, HOKUS-POKUS I RZUT MONETY A WNET POJAWIĄ SIĘ PASZTETY.

Próbujecie zaklęcia ale tylko przed lustrem :D

opoz

co to za temat oopz? Pasztet to masz na kanapce, albo jak spojrzysz w lustro... Ktos juz mowil, ze jakby do dupy grala, to by tylu rol nie miala, a ma ich troche. A ty oopz, troche kulturalniej swoje opinie wyrazaj

opoz

"świecenie cyckami" to urok kobiet w filmie :-)

Sub_Zero

Oo ratunku jakie głupoty tu niektórzy piszą :P Wielka kłutnia o to czy Jennifer jest pasztetem czy nie :D Nie wiem po co tak szczekać. To czy komuś się Jennifer podoba to kwestia gustu. Jestem wielkim fanem Jennifer i nie podoba mi się że jej ubliżacie tylko dlatego ze wam się nie podoba jej uroda. No chyba ze wam kiedyś jakąś krzywdę wielką wyrządziła to zrozumiem waszą złość :P

opoz

Co proszę? Słowa krytyczne o kochanej Jennifer? Kto śmie! Ide po tasak do kuchni, opoz unikaj wąskich uliczek wieczorami bo w którejś mogę być JA! ;)

Travis

To Ty nie wiesz? To wąskie uliczki unikają mnie! ;)

opoz

....że pobluzgam trochę przy lampce wina....,-)))..po cóż w ogóle rozprawiać o kimś tak niezapamiętywalnym jak ta Hewittówna...wszyscy przecież wiedzą, że jest kiepską statystką , kurczową trzymającą się ról niedorowiniętych panienek, obsadzaną w produkcjach klasy xyz.....biust ma karykaturalnie wielki ( i obwisły), ale to już nie moja sprawa jak sobie z tym faktem poradzi jej potencjalny, kolejny partner filmowy czy ( o zgrozo!!) życiowy...no cóż, c'est la vie...... :-))))))))))))

opoz

Wkurz mnie jak ktoś miesza z błotem osboy o których nie ma bladego pojęcia. Poczytajcie sobie o niej z gazet (wywiady itp.)a zobaczysz że jest świetną miłą i życzliwą osobą. A to że "świeci cyckami" to nic wielkiego pokaż mi gwiazdę która tego nie robi??? Pracuje w wielu branżach (piosenkarstwo, aktorstwo, producent itp.) Weź np. taka Carmen Electre to do niej bardziej pasuje to co piszesz a nie do Jennifer, przecież miała kilka filmów w których zagrała równie dobrze co "śmietanka" Hollywood. Ona jest tylko człowiekiem mistrzu, popatrz na kobiety które TY uważasz za piękne bez makijażu też niebędą piękne a powiem ci że Jennifer wygląda jeszcze piękniej bez makijażu co z nim.:) Ale każdy może mieć swoje zdanie i fajnie że piszesz to co myślisz bo bez tego świat byłby nudny :)I mimo to co napisałeś ja ją uwielbiam pzdr dla fanów Jennifer:)))

we21AAS1

Jnnifer nie jaest ideałem . ( Jennifer wygląda jeszcze piękniej bez makijażu co z nim) co to ma znaczyć widziałeś ją na żywo. Niepowiem że jest straszna bo tak nie sądzę ale idealna nie jest .

Majster12345

Dla mnie właśnie Jennifer jest ideałem kobiety. "( Jennifer wygląda jeszcze piękniej bez makijażu co z nim)" a znaczyć ma dosłownie to co tam pisze. Tak to jest jak jakiś bęcwał próbje coś powiedzieć:). W internecie jest mnóstwo zdjęć Jennifer bez makijażu wystarczy poszukać a wtedy dopiero powiedzieć swoje zdanie na ten temat.:)Jennifer jest najpiękniejszą kobiet ą na świecie i żaden sucker nie wpłynie na moją opinię. Będę ją lubił chociażby 3/4 ludzi na naszej pięknej Ardii jej niecierpiało ( niema powodów by jeje niecierpirć:)).Jennifer Love Hewitt RULEZ!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones