Jennifer Love Hewitt

7,8
7 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Love Hewitt

Tytuł odnosi sie do osoby piszącej dwie opinie poniżej. Czytając jej wypowiedź człowiekowi chce się śmiać widząc zawiść i bezradność tak bezmyślnej istoty jaką jest KATARZYNA. otórz dwa słówka do Ciebie: jak możesz używać określenia obleśnna o osobie która przez połowe ludzi na świecie uważana jest za boginie. to świadczy o tym jaka jesteś płytka i jak jej zazdrościsz urody. I naprawde ludzie nie ma sensu być chamskim widząc jak KATARZYNA została skrzywdzona przez los.

Xander

TAk dokładnie masz rację , a ostatnie zdanie szczególnie mi się spodobało. Ja pisałem właśnie w tym poście 2 linijki niżej i widze że ktoś wywlekł sprawę do nowego posta, ale to dobrze niech ludzie zobaczą że tak nie można wyzywać ludzi.

___PREDATOR___

No i tak trzeba. Ktoś musi czasem sie odezwać bo niektóre pseudo panienki to już naprawde przeginają. Ale dobrze wiedzieć że jest więcej takich jak ja. pozdro

Xander

no cóż - tu opinie "powyzej" sie zmieniają co jakis czas:D to tak na przyszlosc, bo akurat zarowno jennifer love hewitt jak i katarzynka sa mi całkowicie obojetne:)

pozdrowienia:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones