Jennifer Love Hewitt

7,8
7 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Love Hewitt

Temat poświęcony doskonałej Jennifer Love Hewitt. Proszę o to, żeby Ci co ją lubią wpadali tutaj i się wpisywali:)

Jason_Krueger

Ja bardzo lubię Jennifer. To jedna z najfajniejszych i najpiękniejszych aktorek.
Serdecznie pozdrawiam:))

Jason_Krueger

"Odkryłem" ją kiedy oglądałem "Tuxedo" po prostu coś mnie niej uderzyło i tak zostało;] Uwilebiam ją jest idealnym typem kobiety, nie jest typową "barbie" ani jakimś "wapniakiem" jest świetna. Wymiękam jak widdzę jej "minki";]. Sam niewiem dlaczego ale to jest właśnie mój ideał kobiety: śliczna i do tego utalentowana a ponad to ma niesamowity głos. Jeśli ona podpisała by mi się na ręku to bym sobie to wytatułował;].

we21AAS1

Jennifer jest świetną aktorką o boskiej urodzie a filmy w których gra są odjazdowe tak jak film szalona impreza po obejrzeniu tego filmu urzekła mnie ta ślicznotka taką kobiete mieć przy sobie to wielki skarb mam nadzieje że ja tez znajde w życiu swoją Jennifer

Jason_Krueger

mnie się pooba, że jest skromną i sympatyczna osobą, nie słychać w mediach o skandalach miłosnych z jej udziałem, co jest normą wsród aktorek w Hollywood. Poza tym świetnie grała w Wielkim podrywie. Myślę, że czeka ją jeszcze kilka wpaniałych ról w ambitnych filmach.

Jason_Krueger

Nie tylko ją lubię ale beznadziejnie uwielbiam, zakochałem się w niej po filmie "Trojan War" i już mi tak zostało ;)

Bezmozgi_Ogladacz_again

lubie Jennifer, tylko szkoda, że nie dostaję porzadnych ról

Jason_Krueger

Bardzo podobała mi się w Koszmarze minionego lata, ale zauważyłem ją dopiero w Szalonej imprezie. Jest piękna i ciepła. Jest inna niż inne aktorki - za to ją cenię.

golkow

Fajnie zagrala w Szalnej imprezie i w Koszmarze minionego lata szkoda tylko ze zadko dostaje role

pudlo88

nizle takze zagrala w "wielki podryw", dla mnie tez to jest ideal kobiety :):)

pudlo88

A ja oglądałam Szaloną impreze i 3 razy Wielki podryw
super w tych filmach

Malazaa

Ja kocham tę aktorkę:) Moim zdaniem gra bosko, a jeszcze lepiej wygląda. Ciekawe czy się ze mną umówi jak odwiedzę Hollywood:))

Cyber_2

Właśnie przyznam, że w horrorach nie gra tak świetnie jak właśnie w komedii "Szalona impreza", w którym wyglądała pięknie. Kiedyś widziałem ten film (z ok temu) też chyba na polsacie i bardzo mi się spodobał. Czekałem tyle czasu, aż go znowu pokażą i tym razem go sobie nagrałem:) Oczywiście komedia nie jest dobra tylko ze względu na Jennifer, ale jest naprawde zabawna. W ogóle moja ulubiona to chyba wtedy kiedy murzyn żartuje z Prestona (ale Preston miał zdziwioną mine kiedy szybkim susem usiadł obok niego na kanapie) i jeszcze Amanda sie z tego śmieje:) A Preston to super gość, bardzo go lubie, bo przypomina troche mnie:D

Jason_Krueger

Jennifer jest poprostu boska, piękna, z niesamowitą charyzmą i talentem. Dla mnie Ideał !

Jason_Krueger

Eheh przyłączam się do miłych opinii. Poza tym urody i usposobienia Jennifer może pozazdrościć wiele kobiet. Najbardziej lubię ten uśmiech i przyjazność, zwłaszcza w rozmowach. Jest uśmiechnięta i szczęśliwa a zarazem piękna - czego można więcej chcieć u kobiety ?:)

Mevisto

Może jeszcze tego, żeby się ze mną umówiła ;) Nie obraziłbym się :D

Jason_Krueger

Ja ją lubię. Oglądam wszystkie filmy z jej udziałem, kóre dotąd były w TV. I seriale. Jak dla mnie w Ghost Whisperer gra super. Daję jej 10.

Jason_Krueger

bardzo lubie Jennifer Love Hewitt.mam ja w ulubionych :) co prawda widzialam tylko Garfielda i Garfielda 2,ale i tak uwazam,ze jest super.

Jason_Krueger

ma zarąbiste cycuchy :) ..................................

cez_ar

no to jestem, fajna aktorka z niej
i bardzo ladna oczywiscie !

użytkownik usunięty
Jason_Krueger

Aktorką jest beznadziejną ale zderzaki ma nie z tej Ziemi .

użytkownik usunięty
Jason_Krueger

Aktorką jest beznadziejną ale zderzaki ma nie z tej Ziemi .

użytkownik usunięty
Jason_Krueger

Aktorką jest beznadziejną ale zderzaki ma nie z tej Ziemi .

użytkownik usunięty
Jason_Krueger

Aktorką jest beznadziejną ale zderzaki ma nie z tej Ziemi .

użytkownik usunięty
Jason_Krueger

Aktorką jest beznadziejną ale zderzaki ma nie z tej Ziemi .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones