Jennifer Love Hewitt

7,8
7 185 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Love Hewitt

jak myslicie czy Sarah i Jennifer sa super musicie to potwierdzić!bo tak jest.Sarah i jennifer to moje ulubione aktorki,nawet graly w tym samym filmie:koszmar poprzedniego lata.obie sa takimi aktorkami ze sie"w pale nie miesci" uważam je za jedne z najleprzych aktorek swiata
pozdro (lisu)

LisiozmoRa

Nie chcem Ciebie krytykować ale twoja wypowiedz jest na dziecinnym poziomie. A co to Jennifer to raczej oczywiste co sądze. Staraj się układać mniej naiwne wypowiedzi, w końcu test gimnazjalny cię czeka :)

LisiozmoRa

Są nie tyle fajne aktorki, co seksowne aktorki o pięknych biustach i nogach... są sexi i tyle mogę odpisać Ci.

LisiozmoRa

Jennifer jest taka sobie (obecnie u mnie 3/10), natomiast bardzo lubię SMG - od razu mówię, że sama nie wiem za co. Wprawdzie jestem fanką BtVS, ale to równie dobrze mógłby być powód by Sarah znienawidzieć :). "Koszmar..." obleci, obydwie panie uderzały przez dłuższy czas do tego samego widza. Mi osobiście SMG wydaje się inteligentniejsza i mam nadzieję, że w końcu przestanie grywać w horrorach. Stać ją na dobre aktorstwo.

Jeśli chodzi o JLH, jest nawet ładna, ma niezłą figurę. To tyle naciaganej wazeliny dla fanów:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones