PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601098}

Zaginiona Walentynka

The Lost Valentine
7,6 14 217
ocen
7,6 10 1 14217
Zaginiona Walentynka
powrót do forum filmu Zaginiona Walentynka

Nieczęsto płaczę na filmach, ten mnie rozwalił. Piękny film, trafiłam na niego przez przypadek bardzo mi się spodobał. O dziwo mojemu chłopakowi też, chociaż woli "gangsterki". Polecam

madziorr1985

O jejku przeszlochałam prawie cały i się zastanawiałam czy przypadkiem nie byłam w melancholijnym nastroju go oglądając, ale wychodzi na to, że innych też wzruszył.
Chyba każdy marzy o takiej miłości.

madziorr1985

Dawno nie obejrzałam tak wzruszającego filmu. Na sam koniec ryczałam jak bóbr. Szkoda, że takie miłości już się nie zdarzają. Teraz wszystko jest takie płytkie...

ocenił(a) film na 7
marynia1997

piękny bardzo wzruszający film, z łezką w oku, polecam

marynia1997

Taka miłość nie zdarzyła się nigdy, bo to tylko film. W rzeczywistości większość kobiet która straciła męża na wojnie zakładała nową rodzinę i tyle. Nie ma co idealizować tamtych czasów.

madziorr1985

nie lubię melodramatów, ale tan film jest wspaniały, nie wstydzę się, też mi się łezka zakręciła w oku, w porównaniu z nim Listy do Juli to bajka dla przedszkolaków

madziorr1985

Zanim obejrzałam "Zaginioną walentynkę", przeczytałam Wasze wpisy. Byłam ciekawa, jak zareaguję, skoro zostałam poinformowana, że film wzrusza;) No i przez ostatni kwadrans płakałam ciurkiem, choć, przyznam szczerze, samą końcóweczkę uważam za zbyt ckliwą. Mimo to chętnie kiedyś powtórzę seans.
Dobry film.

ocenił(a) film na 7
madziorr1985

Ja też nie mogłam powstrzymać łez. Strasznie smutny i wzruszający...

Jaskolka_90

Obejrzałam dwa razy i dwa razy ryczałam jak głupia w tych samych momentach. A na film trafiłam przez przypadek. Naprawdę bardzo dobry film. Polecam!!

ocenił(a) film na 8
moni24

dołączam do grupy wzruszonych fanów filmu. Cudowna miłość :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones