PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601098}

Zaginiona Walentynka

The Lost Valentine
7,6 14 216
ocen
7,6 10 1 14216
Zaginiona Walentynka
powrót do forum filmu Zaginiona Walentynka

Ja rozumiem, że każdy ma prawo do własnego zdania i dzięki temu może sobie ocenić film tak jak
chce. Ale ten film pokazuje jak cierpiały/cierpią ludzie kiedy ich bliscy odchodzą, głównie dlatego że
chcieli po prostu pomóc swojej Ojczyźnie. I dlatego według mnie ten film jest naprawdę bardzo bardzo
dobry. Historia poruszająca o prawdziwej miłości, która nieszczęśliwie się zakończyła. Kobieta sama z
dzieckiem czekająca na jeden list od męża, żyjąca w ciągłym strachu przed złymi nowinami! I jeszcze
szlachetny żołnierz który poświęcił swoje życie niejednokrotnie. Jak dla mnie to naprawdę świetny film.
8/10

ocenił(a) film na 8
Daria567

Jak dla mnie szlachetność tego żołnierza była lekko przesadzona . Uratował tylu ludzi , pozwolił aby zabrali na wózku jego przyjaciela zamiast niego . Neil strasznie tęsknił za żoną , na pewno chciał zobaczyć swego syna ,wrócić do domu. Jego postawa jak dla mnie trochę nieprawdopodobne , niespotykana . To taka maleńka uwaga do filmu . Poza tym -rewelacja .
Ja także daję 8/10

ocenił(a) film na 10
nataalia_97

Mi również film bardzo się podobał, niezwykła historia, bardzo wzruszająca. Polecam, bo film na pewno wart jest obejrzenia! Jak dla mnie 10/10 :)

ocenił(a) film na 10
nataalia_97

Może i nieprawdopodobne ja na nasze czasy, ale myślę że w tamtych czasach znaleźli się tacy ludzie, którzy tęskni bardzo za domem - ale również byli gotów oddać życie za ojczyznę i przyjaciół... :)

Daria567

współcześni egoiści tego nie rozumieją, oni nie wyznają żadnych wartosci poza dularami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones