PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190288}

Wyznania nałogowej karierowiczki

Confessions of a Sociopathic Social Climber
5,6 2 813
ocen
5,6 10 1 2813
Wyznania nałogowej karierowiczki
powrót do forum filmu Wyznania nałogowej karierowiczki

Tylko dla Jennifer.

użytkownik usunięty

Film wart obejrzenia wyłącznie dla Jennifer,wygląda bardzo seksownie(prawdziwe ciacho!).Co do fabuły, to przygłupiasta opowiastka.

użytkownik usunięty

przykro mi wciąż, że po świecie chodzą ludzie, którzy nie dostrzegają prawdziwego talentu, a jedynie "ciacha" ... porażka

Nio szczerze jestem pod wrażeniem stylizacji i wizerunku jaki wykreowała Jenifer Hewitt, jeśli chodzi o aktorstwo to też przyzwoicie to co miała zagrać to zagrała, ale lepiej wypada znacznie jej uroda jest bardzo sexowna :D

użytkownik usunięty

Dobrze powiedziane, ja też oglądałem ten film tylko ze względu na główną aktorkę. Zagrała OK, jak zwykle zresztą, ale sam scenariusz nie był jakiś wyjątkowy.

użytkownik usunięty

dokładnie J.Love jest cudowna i też tylko ze względu na nią obejrzałem ten film , nie był zły ale dużo słabszy od Naga Prawda o miłości

ocenił(a) film na 7

Nie tylko Ty... filmy z JLH oglądam zwykle tylko dla tej aktorki, bo oprócz roli małej podrywaczki szkolonej przez mamuśkę nie miała szczęścia do scenariuszy ;o)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones