PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586520}

Lista klientów

The Client List
5,7 9 127
ocen
5,7 10 1 9127
Lista klientów
powrót do forum filmu Lista klientów
martynkaaa19007

Dlaczego? Ja wiem, zrobiła wszystko źle, co nie zmienia faktu, że był debilem, skoro nie zauważył, że coś się dzieje. Jak to możliwe, że za zwykły masaż zarabia takie pieniądze? Poza tym psychicznie z nią było coraz gorzej. A on nie potrafił wziąć się w garść. To on ją do tego doprowadził.

martynkaaa19007

z 3 powodów nie odszzedł
1. Robila to dla dobra rodziny
2. kochał ją
i najwazniejsze 3. to Jennifer Love Heawitt... :D

ocenił(a) film na 7
martynkaaa19007

Odejść to powinien facet od Ciebie, za debilne rozumowanie. Pogadamy jak będziesz w takiej samej sytuacji, oczywiście Ci tego nie życzę :-p

ocenił(a) film na 7
Qra100

po co ta agresja? Nie uważam żeby moje rozumowanie było debilne. Po obejrzeniu filmu miałam właśnie takie odczucie. To moje zdanie, masz prawo mieć inne.

martynkaaa19007

Twoje odczucia są całkowicie naturalne - powiedziałbym wręcz - że mocno uzasadnione. Nie zostawił jej jednak, ponieważ to film oparty na prawdziwej historii, a więc najprawdopodobniej tak to się właśnie wszystko zakończyło.

martynkaaa19007

Dzieki za zradzenie zakonczenia.

Liv4

Zaznaczone, że spoiler, więc po co czytasz skoro nie chcesz wiedzieć? Ja chciałam, więc przeczytałam i nie mam do nikogo pretensji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones