PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586520}

Lista klientów

The Client List
5,7 9 127
ocen
5,7 10 1 9127
Lista klientów
powrót do forum filmu Lista klientów

Słaby film

ocenił(a) film na 3

Żenująca scena gdy przychodzą do Samanthy kobiety zdradzone przez mężów (z Samanthą)
po porady seksualne...! A mąż Samanthy ślepo zakochany etc. Nie polecam.

ocenił(a) film na 7
filmowiec102

Z tego co piszesz to taki z Ciebie filmowiec, jak ze mnie baletnica :-p Dobry film, polecam gorąco :-)

ocenił(a) film na 3
Qra100

To jest moja opinia i nie interesuje mnie Twój poziom umiejętności baletowych. A w nawiązaniu do filmu zastanów się sama dla siebie czy poszłabyś po porady w stylu jak zadowolić partnera do osoby z którą zdradza Cię partner...?! Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
filmowiec102

To skoro jest to Twoja opinią, to dlaczego od razu nie polecasz tego filmu? Nie polecasz dlatego, że coś jest dla Ciebie niezrozumiałe? Może warto się zastanowić.....ale przecież po co, skoro można nie polecać ! Bardzo dziecinne podejście !

ocenił(a) film na 3
Qra100

Nie polecam bo film jest kiepski ale można go oczywiście obejrzeć. Opisałem jedną z wielu słabych scen. Dla Ciebie film może być dobry i to jest Twoja subiektywna opinia, którą toleruję więc proszę zachowaj obraźliwe teksty dla siebie.

ocenił(a) film na 7
filmowiec102

Dobra, skończmy bezsensowną wymianę zdań. Tylko nie wiem czym Cię obraziłam. To, że każdy facet jest dzieckiem nie powinno być zaskoczeniem, ani tym bardziej obraźliwe.


-end-

ocenił(a) film na 10
Qra100

powinnas sie uczyc od Dzenifer jedzenia banana

ocenił(a) film na 7
lechu_majewski

Aleś błysną!
Analiza Twojej wypowiedzi rzuca mną o ziemię!

ocenił(a) film na 10
Qra100

błysnął

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Qra100

Masz niski poziom wypowiedzi. Zglaszam to

ocenił(a) film na 7
lechu_majewski

Hahahaha........Dobre.

ocenił(a) film na 7
lechu_majewski

A poza tym to Ty masz komentarze z rynsztoku, bo to Ty mnie zaatakowałeś tym stwierdzeniem o jedzeniu banan, więc zamilcz !

ocenił(a) film na 5
filmowiec102

Ta scena była tak idiotyczna, że aż żal było patrzeć..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones