PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87}

Koszmar następnego lata

I Still Know What You Did Last Summer
5,8 24 513
ocen
5,8 10 1 24513
5,4 5
ocen krytyków
Koszmar następnego lata
powrót do forum filmu Koszmar następnego lata

O co kaman?

ocenił(a) film na 6

Chciałabym zaznaczyć, że niemożliwe jest by Willis przeżył całą serię kul, które dostał w prezencie od Julie....więc jakim cudem się pytam, przeżył?
Jak dla mnie - to strasznie naciągane, scenarzyści ewidentnie chyba się nudzili.....

ocenił(a) film na 10
madziaczub

no trochę to poje*ane...

ocenił(a) film na 3
madziaczub

ta czesc jest najglupsza

ocenił(a) film na 7
AlbertWesker

Ludzie to jest horror, został tu wykorzystany motyw nieśmiertelnego zła polegający na tym, że "złego bohatera" nie da się zabić i powraca on w każdej kolejnej części. Tak samo było z Michaelem Myers'em w serii Halloween czy Freedy Kruegerem z Koszmaru z ulicy wiązów.

ocenił(a) film na 3
LostScofield

nie porównuj "rybaczka" do takich majsterszyków jak Myers czy Krueger bo do pięt im nie dorasta:D

ocenił(a) film na 7
AlbertWesker

wskaż mi miejsce, w którym dopuściłem się tego porównania to pogadamy

ocenił(a) film na 3
LostScofield

"nie da się zabić i powraca on w każdej kolejnej części. Tak samo było z Michaelem Myers'em w serii Halloween czy Freedy Kruegerem z Koszmaru z ulicy wiązów." to brzmi jak porównanie:) A rybaczek już nie powróci więc nieśmiertelny nie był:)

AlbertWesker

z tym, że Freddy Krueger wymiata ;P

ocenił(a) film na 3
konisiara

no wlasnie o to chodzi, Myers zreszta tez

AlbertWesker

Ale przecież nie wiadomo, czy to był ten rybak. Możliwe, że to jego syn przeżył, bo jego rana była dużo mniejsza.

ocenił(a) film na 6
bongusia

To był sen Julie.

madziaczub

Bo to film z gatunku "ZABILI GO I UCIEKŁ".

ocenił(a) film na 7
madziaczub

Idąc tropem z konca pierwszej częsci i początku drugiej mozna wnioskowac ze to kolejny senny koszmar.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones