PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531727}

Kawiarenka

Café
5,7 2 391
ocen
5,7 10 1 2391
Kawiarenka
powrót do forum filmu Kawiarenka

Na samym początku film nie porywa i nie zapowiada się dobrze, zupełnie jak normalny film jakich wiele. Trochę śmiechu,
zabawy i miłości oczywiście. Ale tak nie jest, gdy pojawił się moment z jedenastoletnią programistką, która stworzyła świat i
ludzi z wolną wolą niczym Bóg, poczułem wielkie zdegustowanie. Film na początku wydaje się niczym nie różnić ale się różni
niestety w tą złą stronę, już wolałbym zwykłą historyjkę jakich wiele, niż to co przedstawia ten film. Jeszcze słówko o
dialogach i aktorach, obie te rzeczy są sztywne i sztuczne że aż ciężko się to ogląda. Znalazłem odpowiednie określenie
tego filmu, KICZ . 2/10.

ocenił(a) film na 8
D3Mania

Lol, czyli degustuje Cię to, że w filmie jest nawiązanie do chrześcijańskiego Boga? Gdyby film nawiązywał do czegoś innego nie czułbyś się taki zdegustowany?

ocenił(a) film na 2
tomanowa

"czyli degustuje Cię to, że w filmie jest nawiązanie do chrześcijańskiego Boga?" Nie siostro... cały film mnie degustuje, od fabuły, muzyki, po mistrzowską grę aktorską.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones